Запазва ли фекта си?

  • 629
  • 2
  •   1
Отговори
Любопитно ми е дали имате наблюдения за дадена диета,която първият път е дала добър ефект примерно -4кг дали ако я повторя пак ще действа така резултатно? newsm78
Най-вече ме интересува за диетата на Майкъл Търманд ако я повторя след почивка от 3-4 дни дали ще сваля повторно 3-4-5 кг  Peace
Помагайте мами   bouquet

# 1
  • Мнения: 13 512
Любопитно ми е дали имате наблюдения за дадена диета,която първият път е дала добър ефект примерно -4кг дали ако я повторя пак ще действа така резултатно? newsm78
Най-вече ме интересува за диетата на Майкъл Търманд ако я повторя след почивка от 3-4 дни дали ще сваля повторно 3-4-5 кг  Peace
Помагайте мами   bouquet
Какво такова голямо значение има? Ами при всеки е различно-пробвай и ще се убедиш сама. Все пак  става въпрос за някакви си 6 дни, а не за животат ти, нали? Няма да напълнееш със сигурност!

# 2
  • София
  • Мнения: 423
Да споделя за една моя диета преди една година.Винаги съм била около 48-49 кг./на 29 г./,но миналата пролет реших да откажа цигарите и надебелях с 8 кг.,станах прасе и гащите не ми ставаха даже,ужас Twisted EvilТогава някъде прочетох за една диета и отслабнах за месец до 48 кг.Тя е такава     1 -ви ден само кисело мляко на корем 2-ри ден само салата от зеленчуци пак неограничено 3-ти ден само плодове 4-ти ден само сварено пилешко месо 5-ти ден само сварени картофи 6-ти ден само белтъчини /аз се сетих само за сварени белтъци и изядох 15 за деня/ 7-ми ден пак кисело мляко.Диетата е приятна и лека , не е скъпа и не омръзва всеки ден едно и също.Забравих да кажа обаче без сол .олио,зетин  подправки може.Сега пак съм слаба и пак пуша по кутия на ден newsm78                                                           

Общи условия

Активация на акаунт