Вашите бебчета хълцат ли често?

  • 1 182
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте мами!Моята бебка като че ли много често хълца ThinkingПочти след всяко кърмене хълца...Нормално ли е това или нещо не правя както трябва???

# 1
  • Мнения: 603
ами и мойта бебка много хълца Stop,даже и вода не иска да пие в такъв момент,за да спре.Чула съм,че бебетата хълцат,когато са преяли или ако им е студено,но при нас почти никога не е едно от двете Mr. GreenДа ти кажа честно не се притеснявай - мисля,че това е нещо нормално Peace

# 2
  • Мнения: 2 950
Иоана хълцаше до към 4-5 месец следвсяко ядене. Педиатърката ми каза да и дам 1-2 капки лимон, в началото пробвах, но тя горката така се гърчеше, че спрях. Пък и след всяко хранене мисля, че не е полезно за стомахчето толкова лимон. Споко - ще мине Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 019
нормално е и ние халцаме Grinning

# 4
  • Мнения: 2 849
Нормално е да хълцат . И Виктор много хълца ,водата не помага ,чак като се ядоса и извика и спира да  хълца .

# 5
  • Мнения: 346
има такива статии можеш да прочетеш за причината за хълцането това е нормално за всяко бебе нещо като защита да не попада мляко в белите дробове.честито ти бебче да ти е живо и здраво и да е послушно  bouquet

# 6
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
 И първото ми детенце много хълцаше и сега второто бебче също много хълца, ама то още в корема ми си хълцаше доста. Не се притеснявай напълно нормално е.  Peace

# 7
  • Мнения: 601
  хи-хи и моето бебе си хълцаше още в корема,даже и тема пусках по случая Party
 А сега на въпроса абсолютно си е нормално да хълца,няма нищо обезпокояващо

# 8
  • Мнения: 992
В началото, кагато беше новородена, хълцаше след всяко ядене.
Сега вече по-рядко, един или два пъти на ден.
Няма какво да те притеснява, напълно нормално е.

# 9
  • Мнения: 1 860
 Габи хълцаше много още от корема. След като се роди, може би още около 3 месеца и после спря. Нормално е за новородените.

# 10
  • Мнения: 335
нормално е и ние хълцаме много

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 378
В началото, кагато беше новородена, хълцаше след всяко ядене.
Сега вече по-рядко, един или два пъти на ден.
Няма какво да те притеснява, напълно нормално е.

Така е.

# 12
  • Мнения: 817
Нормално е , не се коси. Тони си хъцаше така до 3 месечна, сега по рядко, но от време на време пак си хълцука по 30 минути например Peace

# 13
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И моя син хълца.Забелязала съм,че понякога сякаш се уригва и не намясто му идва,гълта накриво и почва да хълца.
Малееее,че обясних CrazyДано сте ме разбрали.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото знам е нормално. Коси много хълцаше като мъничко бебенце. Сега продължава да хълца от смях.

Общи условия

Активация на акаунт