Нека да помогнем на още едно семейство

  • 943
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Това е което знам за сега за тях от мъжа ми,шефа му и още един негов колега:
Моми4ета искам да ви помоля за нещо PraynigМъжът ми сега ми каза,4е има един колега на които му се родило скоро беб4е.Но са много зле от всякъде.Та одеве докато бях при него,си говорехме за тях с шефа му и още един техен колега.Искате ли да им съберем малко дрешки за новородено иевентуално,ако имате останала някаква козметика ще им бъде от полза.за всеки слу4ай,мъжа ми каза на колегата си да пита таткото от какво то4но имат нужда,защото той много рядко се заси4а с него.Шефът им каза,4е винаги когато има нужда от пари му е давал и занапред ще бъде така.

Моля Ви,ако можете да отделите нещо за това детенце да пишете тук или на ли4ни.

Аз ще им дам каквото ми е останало,но то не е кой знае колко-да не кажа,4е имам само няколко 4ифта ританки останали и някоя камизолка Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще се постараем  Wink
Къде живечт те или кажи как да стане?На теб ли да дадем нещата?Кога е родено бебето и на колко дни, месеци е всъщност  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 195
Ще се постараем  Wink
Къде живечт те или кажи как да стане?На теб ли да дадем нещата?Кога е родено бебето и на колко дни, месеци е всъщност  newsm78
Ивеееееееееее. чети душо - Йо е във Видин - ако ще пращаш нещо - о моя милост ще е нали щше си ходя до видин на края на месец август, ако ли не по някой автобус до там Wink

# 3
  • Мнения: 2 657
Снощи разбрах ,4е хората имат коли4ка,та ще са им необходими само дрешки.Не се кърмят,защото майката няма кърма.
Бебето е мом4енце.

Криси искам да те помоля за нещо,но ще ти пиша на ли4ни или на кю-то Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Ивеееееееееее. чети душо - Йо е във Видин
Embarassed Embarassed Embarassed
Aма това не пречи да приготвя нещичко, а има и пощи  Wink.Вчера пратих на една мама колет с детски дрешки до Церево , само трябва адрес  Hug

# 5
  • Мнения: 2 657
Писах ти на ли4ни Wink

Общи условия

Активация на акаунт