Има ли аквапарк в Търговище?

  • 4 439
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Аквапарк с изкуствен пясък правят в Търговище

Копие на морския бряг ще се появи в Търговище до две седмици. На него ще се препичат и къпят 2000 души.
Това съобщи собственикът на най-новия аквапарк у нас Боян Смиленов, който притежава и най-големия лунапарк в България.

Водният атракцион е разположен на площ от 20 декара и ще приеме първите си посетители в края на юни. Комплексът има огромен басейн, който е конструиран по подобие на морето. Гостите ще влизат във водата, след като минат по ивица от изкуствен пясък.

Предимството на синтетичните песъчинки пред естествените е, че от тях не се вдига прах. Изкуствени вълни ще допълват усещането на посетителите, че са на морето. Насред басейна е потопен старинен дървен кораб, където са разположени ресторанти и увеселителни заведения.

Най-впечатляващият зрителен ефект ще бъде водната естакада, която ще създава илюзията за екзотичен водопад. Любителите на подводните приключения също няма да скучаят. В гигантския басейн има дори подводни пещери, където гмуркачите могат да търсят съкровища.

Морски чудовища и закрити детски пързалки пък ще служат за игра и забавление на най-малките посетители.


16 юни 2005, в. Стандарт

Има ли такова нещо?

# 1
  • Мнения: 97
Има в Австрия - Бад Блумау.

# 2
  • Мнения: 13 512
От написаното във вестника разбирам,че има, а не съм чувала подобно нещо...все  пак Търговище е на 140 км. от  Варна.

# 3
  • Мнения: 1 264
Аква парк “Блу меджик”

# 4
  • Мнения: 13 512
Аква парк “Блу меджик”
Има, така ли? И това му е името? А интересно ли е да се види?

# 5
  • Мнения: 1 264
Нямам идея видях го един сайт на Търговище  Blush

# 6
  • Мнения: 2 161
Аквапарк с изкуствен пясък правят в Търговище

Копие на морския бряг ще се появи в Търговище до две седмици. На него ще се препичат и къпят 2000 души.
Това съобщи собственикът на най-новия аквапарк у нас Боян Смиленов, който притежава и най-големия лунапарк в България.

Водният атракцион е разположен на площ от 20 декара и ще приеме първите си посетители в края на юни. Комплексът има огромен басейн, който е конструиран по подобие на морето. Гостите ще влизат във водата, след като минат по ивица от изкуствен пясък.

Предимството на синтетичните песъчинки пред естествените е, че от тях не се вдига прах. Изкуствени вълни ще допълват усещането на посетителите, че са на морето. Насред басейна е потопен старинен дървен кораб, където са разположени ресторанти и увеселителни заведения.

Най-впечатляващият зрителен ефект ще бъде водната естакада, която ще създава илюзията за екзотичен водопад. Любителите на подводните приключения също няма да скучаят. В гигантския басейн има дори подводни пещери, където гмуркачите могат да търсят съкровища.

Морски чудовища и закрити детски пързалки пък ще служат за игра и забавление на най-малките посетители.


16 юни 2005, в. Стандарт

Има ли такова нещо?
Досега си мислех,че единственият аквапарк на Балканският полуостров се намира на Златни пясъци.

# 7
  • Мнения: 1 264
http://www.aquapark.bg/
Има още един до Равда и в Приморско в момента  правят  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 13 512
http://www.aquapark.bg/
Има още един до Равда и в Приморско в момента  правят  Simple Smile
И един в Слънчев бряг има. Във Варна също разбрах,че ще правят нов- май някъде в Аспарухово  или ГАлата беше, но  е само идея

# 9
  • Мнения: 404
Няма такъв аквапарк.Аз съм от Търговище и скоро си ходих там и ако имаше щях да знам на всяка цена!Там е събитие отварянето на ново кафе,та камоли за аквапарк да не се разчуе.
Това Блу Междик е по-скоро локва, отколкото аквапарк.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Да не би да става въпрос за този в Пловдив? В момента е в строеж и нямам идея кога ще е отворен за посетители.

# 11
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Няма такъв аквапарк.Аз съм от Търговище и скоро си ходих там и ако имаше щях да знам на всяка цена!Там е събитие отварянето на ново кафе,та камоли за аквапарк да не се разчуе.
Това Блу Междик е по-скоро локва, отколкото аквапарк.
Има, има - е може да не е кой знае какъв, но има!Намира се зад дискотеката Blue Magic или хайде зад футболния стадион.Абе чак локва newsm78 казват, че не било зле Simple Smile

# 12
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ще ходим в Търговище и ще видим аджеба има ли такова чудо или няма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт