Някои от вас ползват ли това?

  • 1 419
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
И ако да,какви са отзивите ви.
http://www.fertilfacil.com/Espanol/Empresa.htm
ВсъЩност тук е под наименованието Фертилфасил,има го и като Мейбибейби.
Това малко микроскоп4е дали е наистина толкова надеждно,колкото изглежда в сайта?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 359
Миличка, за какво служи?? За прув път виждам  Embarassed

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Миличка, за какво служи?? За прув път виждам  Embarassed
И аз искам да знам. newsm78

# 3
  • Мнения: 3 216
Нещо за контрол на овулацията пише,че  е.

# 4
  • Мнения: 65
Чела съм за него във форума. Мнението е, че тестовете за овулацията са по-надеждни. На мен ми се струва добро, но се застраховай и с добре познатата стара температурна графика.

# 5
  • Мнения: 314
мисля,че се използва за контролиране на овулацията.всяка сутрин даваш малко плюнка и то показва дали си в овулация или не.около мен 2 момичета забременяха благодарение на този метод.а преди това се опитваха доста време.само това мога да кажа.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз съм ползвала и е пълен боклук според мен (още седи някъде из шкафовете сигурно). Използва се за определяне на овулацията, но да си кажа на мен ми даваше че съм в овулация в продължение на 16 дни #Crazy и накрая не бях бременна Simple Smile имах какви ли не издънки с него. Не бих го препоръчала, но това си е мое мнение

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
около мен 2 момичета забременяха благодарение на този метод

това ми хареса Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 053
това е пълна глупост,
излизаха и някакви папрати и с тях се определяше май пола на бебето Whistling

# 9
  • Мнения: 3 098
Зна4и пове4ето казвате,4е не си заслужава.
Аз и за това питам тук,де. Wink
Ина4е би трябвало да определя периода на овулация,както е казала сусу.Оба4е пък като гледам на куки как й е определяло... Confused май няма да рискувам да го взема.

# 10
  • Мнения: 2 849
това е пълна глупост,
излизаха и някакви папрати и с тях се определяше май пола на бебето Whistling
И аз ползвах такова и се оказа голяма глупост .Изкарва ме в овулация през ден-два . hahaha

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ако не бъркам, но май БУБА  е споменавала, че е ползвала такова нещо, ако прочете това може би ще каже и тя.

# 12
  • Мнения: 2 663
Аз имах такова и го подарих на една позната.На мен лично ми свърши работа

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз съм ползвала, сега се мотае някъде по чекмеджетата.
След един спонтанен аборт трябваше да се пазим от забременяване и се запасих и с това нещо. Първите три месеца ми показваше по два пъти в месеца овулация, после три месеца нямах никаква овулация и взех да се притеснявам, че нещо не е наред. И както си мислех какво ми е повредено, та нямам овулация ... и както си се пазехме и без овулация ... Laughing

# 14
  • Мнения: 694
 newsm11

Пълна измишльотина. Според този "уред" бях в постоянна овулация, а понякога и мъжа ми. Добре, че има и такива заблудени и отчаяни жени като мен да купуваме тизи джаджи.

Общи условия

Активация на акаунт