кога е най-удобния момент за второ дете

  • 3 104
  • 52
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Имам син на 4 години.Сякаш ми се иска вече да имам и второ дете ,но нещо не ми достига смелост .
Съпруга ми в момента не работи и разчитаме единствено на моите доходи.
Имаме и кредит Sad Стана нещо като искам, ама не ми стиска.
Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
при мен разликата е 4 години. ако сте решили, действайте. newsm10 пари за децата винаги ще се намерят. те са много важни, но не са основни. хубаво е да имаш две. newsm04 няма да съжалявате. успех и пълен напред newsm03

# 2
  • Мнения: 6 607
По -добре да изчакате съпруга ти да си намери работа,защото чувството ,че единствена си отговорна за финансите  и бременността ще те изнервят много.

# 3
  • Popovo
  • Мнения: 571
Дали изобщо има удобен момент. Аз го чакам удобния момент вече 3 г. Ако и двамата със съпруга ти искате второ дете, ами действайте, може би всичко ще се оправи, той ще си намери добра работа и всичко ще е наред.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
АЗ също си задавам този въпрос, но при теб ситуацият е по-различна. Подкрепям мнението, че съпругът ти трябвма да си намери работа, за да можеш да изкараш една нормална и спокойна бременност. А иначе смятам, че разликата е идеална. Моят син е много по-малък, но и аз вече искам, обачи и мен финансите ме притесняват. Дано всички с по едно дете да решим да имаме второ!!!

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
знаете ли моята работа иначе не е свързана с работно време
но е.... както на запад ..т.е. правя кариера
и си мисля че ако с една бременност и после отглеждане на детето временно спра,тъй като на нас няма кой да ни помага,всичко ще рухне .
Толкова е трудно да се докажеш и направиш нещо .
ох ,незнам.
Но да определено ще изчакам съпруга ми да започне работа .
Иначе да ви кажа имам добър съпруг и страхотен баща.
Всеки би бил доволен от това. Laughing Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 607
мирка201   Peace

# 7
  • Мнения: 3 360
За мен удобен момент  за това няма! Naughty.../ако го бях чакала,все още нямаше да имам деца/Или работата  ,или парите,жилището или  кредита, или ремонта на колата.......Живота си тече със приливи и отливи и всичко минава Laughing
п.п.дано си ме разбрала ...че се отплеснах EmbarassedЧудесно е да имаш две дечица Heart Eyes

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пълен напред! Давай и не му мисли!
От толкова много мислене, че аз да почна работа, че договорът ми да стане постоянен, че да изплатим заема, че бла-бла до утре..., разликата на децата ми е 7 години.

# 9
  • Мнения: 2 631
И аз те съветвам - ДЕЙСТВАЙТЕ! Wink
И нашата разлика е 4 г. и засега баткото прекрасно възприема малката - без капка ревност /но и го подготвихме доста добре/!. Точно такава разлика искахме - нито много малка, нито твърде голяма. Peace

Аз също правя кариера, но за мен семейството ми винаги е стояло преди всичко и винаги съм искала 2 деца!!! Heart Eyes В моята професия, да имаш две деца се възприема нещо като лукс /дори са ми го натяквали/, но на мен не ми пука!  Rolling Eyes След майчинството много бързо се влиза в професионална форма, така че и това да не те притеснява!

Това с вашия тати - трябва да го обмислите.  Thinking Аз лично смятам, че не е такъв проблем. Щом правиш кариера, а той няма работа, може да се разберете, след болничните той да поеме грижите по бебчо. Все ще рамерите разрешение! Hug
УСПЕХ!  bouquet

# 10
  • Мнения: 72
При мен удобният момент все още не е дошъл.Имам дете на 10г и все не се решаваме за второ.Мъжът ми е против,а пък и мен ме е малко страх.Абе не ти ли се иска хиляди причини можеш да си намериш Confused,но ако и двамата го искате действайте смело Peace

# 11
  • Мнения: 114
пет години са идеалната разлика... Laughing

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-удобният момент е когато и двамата родители го поискат. Другите неща се пренареждат според "новият приоритет".

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Наистина ли повечето от вас мислят, че деца се гледат без пари, само с любов?  Shocked

# 14
  • Мнения: 490
малко встрани от темата , но да питам-защо е прието семействата да имат по 2 деца ,имам чувството,че има нещо недоизказано в това, някой ще ме светне ли?

Общи условия

Активация на акаунт