До мамите които хранят с Фризовом

  • 525
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Мами моля ви кажете ми какви памперси използвахте докато хранехте с Фризовом защото при нас аките не са много редки ама са адски много като количество и на ден сменям около 6 костюмчета които са наакани!

# 1
  • София
  • Мнения: 663
преди се хранехме с фризовом (за повръщането май беше), но откакто се роди беба сменихме няколко вида и останахме на PAMPERS (наистина са най-добрите, нямала съм такива проблеми).  Hug

# 2
  • Мнения: 3 042
Никога не съм имала проблем с препълване на памперсите докато малкият ядеше Фризовом /въпреки млякото си беше все запечен/. Ползвах памперси Памперс, но от известно време качеството им се влоши и ползвам Либеро. Може да опиташ с тях, много по-добри са като качество.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
А ти какви памперси ползваш и кой номер?
Може би трябва да минеш на следващия номер..... newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 3 672
Аз съм на мнение че не зависи от памперсите-аз ползвам Памперс и австрийски ВАМВО-ако е акал повече нищо не може да го спре-като е редичко де Embarassed
А ти какви памперси ползваш и кой номер?
Може би трябва да минеш на следващия номер..... newsm78
Може и от това да е newsm78

# 5
  • Мнения: 434
Използвах Дайперс който имаха добри задържащи качества но дупето на сина ми се подсече после минах на Памперс от 4 до 9 кг. които изпускат много откъм крачолите сега използвамЛиберо които също изпускат но по-малко, ползвах и Хъджис но и  те като Либерото, от всички марки ползвам размер от около 5 до 10 кг.

# 6
  • Мнения: 240
И ние сме на фризовом и ползваме пампреси - Памперс.Доволна съм от тях и не съм ползвала други откакто се е родил.Е случвало се е 2-3 пъти да пропуснат но когато количеството е по - голямо е нормално.Иначе издържат цяла нощ от 22 до 9 сутринта без проблем.Да не би да са ви големи като размер и от там да е проблема. newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Ползвам Памперс и съм доволна. Peace

# 8
  • Мнения: 2 849
А ти какви памперси ползваш и кой номер?
Може би трябва да минеш на следващия номер..... newsm78
и аз така мисля ,да не са ви малки вече Thinking .Ние сме на Либеро .

# 9
  • Мнения: 7 640
ами прави го с Фризолак 1:1, щов Фризовомът толкова го разхлабва.

# 10
  • между град и село
  • Мнения: 212
     Докато хранех с Фризовом ползвах на памперс, но сега сме на либеро. Peace

Общи условия

Активация на акаунт