как става преминаването от кърма на АМ

  • 795
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
момичета най-вероятно тази тема е обсъждана многократно,така че се извинявям предварително.искам да ви попитам как става преминаването от кърма на АМ?постепенно или веднага?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Aз започнах да дохранвам след кърменето, докато детето се отказа от цицката и минахме изцяло на АМ.
От въпроса ти не става ясно защо искаш да минеш на АМ.

# 2
  • Мнения: 1 165
защото кърмата ми взе да намаля-бебка не суче, а яде от биберон и аз се изцеждам за всяко хранене.

# 3
  • Мнения: 649
Аз преминах постепенно, но беше вече след 6 месеца. Първо му давах на обяд след пюрето Ам, после на вечеря... и така последно замених сутрешното кърмене с Ам. Май не ти помагам много  newsm78

Но ако искаш да кърмиш, защо не питаш в кърмаческият форум за съвети и да си увеличиш кърмата?

# 4
  • Мнения: 3 042
Но ако искаш да кърмиш, защо не питаш в кърмаческият форум за съвети и да си увеличиш кърмата?

 Peace

А по темата аз преминах постепенно. Кърмата ми беше малко и дохранвах. След като кърмата ми още намаля  заменях  1 кърмене изцяло с АМ , после още едно и така до като не преминахме изцяло на АМ.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
И аз преминах постепенно, макар и да имах кърма. Първо започнах да дохранвам веднъж дневно, по- късно заместих едно хранене с АМ. Но кърмих до 8 месеца.

# 6
  • Мнения: 6 390
постепенно
първо направих
1. хранене АМ, останалите кърма - няколко дена
след това 2.хранения с АМ, останалите кърма - пак няколко дена и така постепенно всичките млечни хранения едно по едно ги направих АМ

Но подкрепям идеята да се опиташ да си увеличиш кърмата Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 823
Съветвам те да минеш не от кърма на АМ, а да направиш така,че да остане детето само на кърма.Ако имаш желание за това,спокойно можеш да го постигнеш.Пиши във форума или просто влез като начало в библиотеката на кърмаческия.Там можеш да се заринеш от полезно инфо.Не се отказвай,има защо!

# 8
  • София
  • Мнения: 663
Съветвам те да минеш не от кърма на АМ, а да направиш така,че да остане детето само на кърма.Ако имаш желание за това,спокойно можеш да го постигнеш.Пиши във форума или просто влез като начало в библиотеката на кърмаческия.Там можеш да се заринеш от полезно инфо.Не се отказвай,има защо!
Flutter

# 9
  • Мнения: 5 299
АЗ минах директно на АМ (на 20я ден) Не знам дали е правилно, но не съм имала проблеми. ПОстепенно май е най-добре. Намаляваш кърменията и заместваш с АМ.

# 10
  • Мнения: 1 000
защото кърмата ми взе да намаля-бебка не суче, а яде от биберон и аз се изцеждам за всяко хранене.

Ние се храним така......2шишета.... ако изцеденото не стига......остатъка замествах с АМ........до достигане на милилитрите  за възрастта.......тях ги пише на кутията с АМ......това при положение че ще правиш опит да спреш добавката......, но при положение че не иска да суче и се изцеждаш..... ....не знам... ти си решаваш
Но така кърмата намалява постепенно и няма опастност да ти се появят бучки...... не е хубаво да я спираш отведнъж....особено в жегите.....

# 11
  • Мнения: 7 186
При нас- постепенно. При прехода замествах недостига от кърма с нужното количество АМ.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами,ние частично минахме на АМ след 10 месец.Започнах много постепенно.Първо го кърмех,после давах съсем малко АМ.Постепенно увеличавах количеството на АМ за сметка на кърмата,докато не махнах кърменето изцяло.
Целият процес ми отне 2 месеца.Няколко дена преди годинката спряхме околчателно с кърменето и минахме на АМ.Стана абсолютно безболезнено Peace
Вие сте малки,сигурно няма да има проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт