SebaMed

  • 958
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Здравейте бъдещи и настоящи май4ета  Simple Smile
Какво ви е мнението за продуктите на Себа мед,а каква козметика ползвате и какво ви е впе4атлението за нея?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 642
Ползвам само такава от раждането на Валето и до сега
Страшно съм доволна Peace
Не знаех за нея ,но ми я подариха преди да родя -цялата колекция за бебе- просто е страхотна,и най важното е медицинска/има и за възрастни- мъжа ми излекува упорит пърхут за месец и спря шампоана- не се появи отново ,а минаха 3 месеца/
Препоръчвам ти я за бебе!!! Peace

# 2
  • Мнения: 5 183
И аз им харесвам крем4ето за дупе.
Малко офф: vnd, я кажи за пърхота? Какъв е този шампоан?  newsm78 /може и на ли4ни/

# 3
  • Мнения: 256
Аз ползвам интимния им гел и съм страшно доволна.

# 4
  • Мнения: 431
Аз съм използвала за малкия измиващото блокче, кремчето за лице и за цялото тяло. Баха ни го изписали защото му бяха излезли пъпчици по цялото тяло. Много са хубави, е малко са скъпички , но си заслужава  Peace.

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ползвам интимния им гел и съм страшно доволна.
И аз така,ама вече спрях(щото свърши),иначе съм доволна.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 555
Препоръчаха ми Себа мед и Мустела като медицински хипоалергични козметики !!! И от двете съм страшно доволна

# 8
  • Мнения: 2 631
ние със себамед от самото раждане - бяхме купили вкъщи, а в Майчин до мсе оказа, че ползват такава козметика също Hug много съм доволна и от сапунчето, и от шампоанчето, но най-врче от олиото, млякото и кремчето за дупе Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 790
И аз съм доволна от този козметика. Вярно че е малко скъпичка, но всички бебешки продукти са такива. Иначе ползвам и Бюбхен.

Общи условия

Активация на акаунт