Кенгуру???

  • 1 061
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
на колко месеца сложихте бебо в кенгоро?Ние сме на 2 месеца.Не иска да е в количката а иска да вежда света прав  Laughing Какво точно трябва да гледам като купувам ?  newsm78

Последна редакция: нд, 23 юли 2006, 18:34 от mamazori

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Сложихме я като стана на месец. Гледай да е с твърд гръб и да подпира главичката отзад. По-удобно е ако има и колан за кръста. Умира си от кеф като ходим до магазина.

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Сложихме я като стана на месец. Гледай да е с твърд гръб и да подпира главичката отзад. По-удобно е ако има и колан за кръста. Умира си от кеф като ходим до магазина.
Подкрепям,ама моя син реве като го сложа вътре.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
да,щом е мъничко бебочето-трябва да е с твърд гръб кенгурото.

Поправи си заглавието на темата.Не се пише кенгоро.

# 4
  • Мнения: 1 353
Не се пише ,,кенгОрО" а кенгУрУ  Wink.Хората сложиха проверка на правопис  Peace

# 5
  • Мнения: 4 629
Носихме сина ни в кенгуру още от първия му месец. За малките бебета е важно кенгуруто да е с твърд гръб

# 6
  • Мнения: 1 555
Слагала съм го няколко пъти в кенгуруто когато беше на 2-3 месеца
Определено трябва да е с твърд гръб !!!

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
На два месеца Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
След 2рия месец Дияна я разхождах в кенгуру. Мамите са писали - да е с твърд гръб.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Сори за оффа.
В някои сайтове-на чико-фемили,пакостник пишат кенгуро,в речника кенгуру.Еднакво ли се пише с животното?

# 10
  • Мнения: 270
За първи път го изведох в кенгУрО((Simple Smile когато нямаше още и месец, но си бях взела на чико, което имаше и опция с легнало положение, много му се кефеше, но пък после започна много да ми тежи и го използвах само за екстремно бързо излизане. Моето мнение е, че е малко безсмислена инвестиция. Помня, че бях дала около 90-100лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 875
А до кой месец е необходимо с твърдото гръбче newsm78

# 12
  • Мнения: 9 894
Сори за оффа.
В някои сайтове-на чико-фемили,пакостник пишат кенгуро,в речника кенгуру.Еднакво ли се пише с животното?

еднакво, да  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
А до кой месец е необходимо с твърдото гръбче newsm78
Докато бебето започне да си държи хубаво главичката само. Моето кенгуру беше стра модел, подвивах задната част.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
А до кой месец е необходимо с твърдото гръбче newsm78
Да,докато почне да си държи стабилно главичката.Ние не взехме от най-твърдите кенгура,понеже почнахме късно да го използваме.

И пак оф-разводних темата,за което моля за извинения.
semeino_vessi ,не се пише така значи.И аз се обърках,заради сайтовете на бебешките стоки.Аз незнам хората като правят уеб сайт. не проверяват ли граматиката на използваните от тях думи.В речника си е кенгуру

Общи условия

Активация на акаунт