Дайте ми идеи за разнообразяване на ника и аватара

  • 2 052
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
След темата за гадаенето по никове ми се прииска да се разнообразя. А като си спомних що идеи измислихте за Спаските, а пък те хич даже не ги употребиха... тъй де, да не става зян творческият ви потенциал; пък и така няма да ми се налага да обяснявам "аз съм бе, аз съм"  Laughing

# 1
  • Мнения: 772
След темата за гадаенето по никове ми се прииска да се разнообразя. А като си спомних що идеи измислихте за Спаските, а пък те хич даже не ги употребиха... тъй де, да не става зян творческият ви потенциал; пък и така няма да ми се налага да обяснявам "аз съм бе, аз съм"  Laughing

Ти малък творец ли си? Wink

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пфу, не те е срам! Mr. Green Че какво още искаш, бе жена?
А аз всеки ден гледам какво си написала за Анда и толкова се радвам!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 212
А аз всеки ден гледам какво си написала за Анда и толкова се радвам!  Heart Eyes

 hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao newsm65

# 4
  • Мнения: 495
сложи нещо грандоманско и натрапчиво, от типа "Вижте ме, ехооо, аз съм тук"
 Sick #2gunfire #Cussing out newsm78 #Crazy Laughing Grinning

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никът ти си е достатъчно оригинален. Плз, не го сменяй и ти...

# 6
  • Мнения: 822
Ти си знаеш силните страни...Това, с което аз те свързвам,са приказките и рисунките...по стени... Laughing
А,да добавя,и някоя каменна фигура,ама няма да ти отива според мен...

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А аз всеки ден гледам какво си написала за Анда и толкова се радвам!  Heart Eyes

 hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao newsm65
newsm78
Става дума за "Anda is...", което се променя всеки ден (или поне аз му хвърлям по едно око всеки ден, за да видя какво пише). Ей онуй, долу, под чертата. А, видя ли го сега?  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 212
Даде, баш за него, ама ти си казала, че гледаш как Анда е написала, а то това е автоматично се рефрешва там на 1 минута ли колко и се променя самичко...остава Анда да го сменя  Joy Joy Joy За това ми стана толкова смешно...

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Даде, баш за него, ама ти си казала, че гледаш как Анда е написала, а то това е автоматично се рефрешва там на 1 минута ли колко и се променя самичко...остава Анда да го сменя  Joy Joy Joy За това ми стана толкова смешно...
Смешно й било... Mr. Green Сега ще ни бие Анда и двете, че й грозим темата.  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 212
А няма да ни бие, даже ние май и вкарахме идея - Андич, що всеки ден сама не си мислиш по нещо такова на мястото на това, защото сигурна съм твоето въображение е по-богато от това на подписчето  Hug

# 11
  • Мнения: 677
ако искаш да ти е секси аватара-сложи си мария - ако си спомняте я обявиха за най-секси жена в бг...охохохохо..бг-гот ми е!

# 12
  • tardis
  • Мнения: 329
Андита Wink

Като как искаш да звучи? Сериозен ли или майтапчийски да е?
Абе... задай някакви параметри все пак, por favor Grinning

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
ако искаш да ти е секси аватара-сложи си мария - ако си спомняте я обявиха за най-секси жена в бг...охохохохо..бг-гот ми е!


Айде нема нужда. Sick


Иначе по темата  никът ти си е дост. готин.

# 14
  • Мнения: 1 629
хахаха, Мария!!! Анда?!!! Joy Joy Joy

Сириъз, ако искаш разнообразие, запази Анда, а прибави на вкус предисловие ала Франзелата.
Другарката Анда, Анда с банда, Коя е Анда, Анда-Панда, Милата Анда и прочее... като решиш за ника, ще ти пусна предложения за аватара Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт