peg-perego AT4 toffee

  • 511
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Мисля , че успях да се спра на модел количка ( поне за сега ) и много ще се радвам да споделите мнение за този модел . Стори ми се широка , удобна и не много тежка .
Останалото от вас  Hug

# 1
  • Мнения: 466
Аз имам АТ 4 - rubino и съм много доволна.  newsm10  Досега не съм си и помислила за друга. Специално тази наистина е доста широка и като гледам бебо расте доста едричък , и въпреки това има достатъчно свободно място. Маневрена е, с големи гуми като за нашите пътища и освен това и се наглася твърдостта на амортисьорите, което според мен е плюс. Лесно сгъваема и преносима. За тежината мисля, че всички с големи гуми са малко по-тежки, но в сравнение с някои подобни е направо лека. Всъщност като цяло харесвам количките на Пег Перего и винаги ги препоръчвам, въпреки, че е въпрос на личен избор.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Количката е супер. Моята приятелка е точно с такава- toffee. Това определено е най-добрия модел на ПегПерего. Доста по-широка е от останалите колички. Вози супер за бебо (заради големите гуми). Единствения недостатък е, че тежи доста и трудно се побира в багажника на колата. (трябва да се разглобява). Но както казва peit всички колички с големи колелета са малко по-тежки (по-скоро двойно по-тежки от останалите). А със зимния кош вече става пък супер тежка (поне за мен). Едното за сметка на другото! Идеално няма! Hug Peace

# 3
  • Мнения: 175
Благодаря за отговорите . Това , че тежи не ме притеснява . Не ми се налга да я вдигам .   Hug

Общи условия

Активация на акаунт