Лосион за тен?

  • 4 288
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Искам да питам някой ползвал ли е лосионът за тен на Джонсън? Пише, че осигурявал лек и равномерен тен, дрън-дрън...и след първото намазване се събудих като петниста хиенка-на места имах загар, на места не. Защо така се получи не знам, но след усилено търкане под душа ми падна и тен и всичко. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 5 622

 Хихи, предполагам, че е трябвало първо да ексфолираш тялото си  Crazy

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Шушонке, добре дошла в отбора. Аз с един бронзант така се оцветих в началото на лятото че ходих една седмица с дълги панталони и дълги ръкави. Даже пуснах тема и се оказа че не съм единствената. По-добре иди 2-3 пъти на солариум.

Буба, аз преди намазването се ексфолирах със специална ръкавица и соли и въпреки това станах на петна.

# 3
  • Мнения: 157
Аз ползвам вече 2-ро шише лосион на Джонсън и съм много доволна.Никога не съм ставала на петна.Покрай мен и много мои приятелки започнаха да го ползват и те също са доволни.

# 4
  • Мнения: 35 961
аз също съм доволна, има и една дълга тема по въпроса, ако ти се занимава - прочети я Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11 003
Аз ползвам Джонсън за тяло и за лице  Simple Smile
Не се ексфолирам, но не съм станала на петна  Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 5 317
Мазала съм се 2-3 с него и съм доволна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз също се ексфолирам и спазвам всички изисквания за ползване на автобронзанти, но, въпреки това, краката ми стават на петна. Интересно ми е, тези, които са доволни, от кой лосион са си взели тъмния или светлия? Имам чувството, че петната стават само от тъмния... Ако е така, да взема да го сменя?! Thinking

# 9
  • Мнения: 5 317
Интересно ми е, тези, които са доволни, от кой лосион са си взели тъмния или светлия?
Тъмен,но и кожата  ми не е от най-светлите.

# 10
  • Мнения: 35 961
аз съм със светлия, защото съм бяла като сирене  Whistling

# 11
  • Мнения: 1 381
да не пускам нова тема ще използвам твоята. На мен пък ми трябва нещо дето е за тн. В смисъл като вече имаш тен после да се мажех и да станеш още по черен, но от слънцето.

# 12
  • Мнения: 155
Ползвам този за средно тъмен загар на Джонсън. При нанасяне нямам проблем, но започне ли да пада тена ставам на петна. Само ексфолиране помага.

# 13
  • Мнения: 565
да не пускам нова тема ще използвам твоята. На мен пък ми трябва нещо дето е за тн. В смисъл като вече имаш тен после да се мажех и да станеш още по черен, но от слънцето.

Nivea имат такъв лосион. Мисля че беше под формата на спрей в кафяво шише. Ползвах го миналата година и бях много доволна. За него трябва вече да имаш малко тен преди да започнеш да го използваш. Мисля че на шишето пишеше, че е защитен фактор 2 (доста нисък, затова се използва след като вече си направила няколко бани).

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
а автобронзатите цапат ли дрехите и хавлиите след баня Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт