мамолог

  • 956
  • 12
  •   1
Отговори
Някой скоро ходил ли е на мамолог  ooooh! От кого се взима направление  newsm78  ако някой знае и ми каже ще съм му много благодарна Praynig

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
От гениколога

# 2
# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
ще го принудиш.Поради какви причини отказва?Ако отказва ще трябва да си платиш частен преглед

# 4
и аз мисля че ще стане с частен но ти благодаря Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Абе бях чувала, че имало безплатни прегледи(естествено с направление), на които обикновено трябвало да отделиш цял ден и пак нямало гаранция, че ще влезеш заради огромните опашки, ама повече не знам.
А талона не е ли достатъчно от джипито да се вземе?

# 6
да ама джипито те праща при гинеколога Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 428
Процедурата е дълга и разточителна.Аз ще ходя на частно,защото  ще ми трябват минимум 2-3 дни ,за да се вреда с направление.Е,няма да имам толкова нерви. CloseПроцедурата е следната:-Първо половин ден висене пред кабинета на джипито,после тя дава направление за гинеколог.Той естествено се прави на важен и в повечето случаи не иска да дава направление за мамолог.Абе,пълен хаос е.Пък и като погледнеш реално всеки ще ти вземе потребителска такса и така ще се съберат 3 броя по 1.60.И какво излиза накрая-по -добре да си спестим чакането и блъскането пред кабинетите и да си идем на частно,защото така ще имаме и предимство пред останалите ,които ще минават прегледа с направление.

# 8
  • Мнения: 1 428
Има и нещо друго!Личните лекари също не дават лесно направления.Все се оправдават ,че са свършили.Трябва да се разболяваме само до 10 число на месеца,защото после всички талони са разграбени. Sick

# 9
А имате ли представа колко струва прегледа на частно и къде в София бихте ме посъветвали да отида?Отдавна искам да го направя,но покрай тази бюрокрация все се отказвам.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
Знам,че е около 20-25лв,но къде е най-добре нямам идея

# 11
  • Мнения: 817
Знам,че е около 20-25лв,но къде е най-добре нямам идея

В онкологията има  много добри -Полихронов,но той е хирург , а този който гледа на ехограв и ако се наложи на мамаграв се казва Гергов.И двамата са много готини и като хора и като лекари.Мен полихронов ме е оперирал ,майка ми и баба ми също.
Доктор Гергов има и кабинет на Раковска и ще потърся визитката за тел. и точния адрес.

# 12
Дай координатите на този доктор
и аз ще чакам

Общи условия

Активация на акаунт