Няколко въпросчета

  • 942
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте, момичета! Преди малко разбрах, че отново съм бременна и съм много щастлива! Чакам таткото да сте събуди, за да го зарадвам и него. На първо време искам да ви запитам следното: Утре отиваме една тумба на плаж на Шабла, позволено ли ми е? Ами пътя, който е 1 час на отиване и още токлова на връщане? Ами една биричка дали мога да си позволя?
Не се чувствайте длъжни да ми отговаряте, но съм толкова развълнувана и понеже още няма с кого да си плещя, вместо това пиша и то май глупости, ама нейсе).
Приятен ден на всички! ЧАО!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Честито!!! Желая ти леко бременеене и всичко най-най- ...  bouquet

За отиването на плаж, според мен няма проблем. За пиенето на алкохол - аз съм твърдо против, дори и за бира. Това е моето мнение.

# 2
  • Мнения: 698
Честито  Hug Да мине леко и безпроблемно!

Не мисля, че плажът може да ти се отрази зле, но бих си спестила биричката.  Wink

# 3
  • Мнения: 14 133
Честито!!! Желая ти леко бременеене и всичко най-най- ...  bouquet

За отиването на плаж, според мен няма проблем. За пиенето на алкохол - аз съм твърдо против, дори и за бира. Това е моето мнение.
Честито и от мен!!!  bouquet И аз съм за плажа и категорично против алкохола и цигарите!!!

# 4
  • Мнения: 962
Здравей!И честито  preggo Желая ти леко и безпроблемно бременеене  pacifier
Ами аз бях в 3 месец когато правихме сватба и там си пиинах биричка и малко винце,нямаше проблем стига ти да се цустваш добре.А за пътуването-до 8м.съм пътувала Русе-Пловдив
Стига ти да се чустваш добре  smile3522

# 5
  • Мнения: 694
Едно голямо честито!

Аз съм за плажа и биричката. А ако толкова се притесняваш може да си пиинеш безалкохолна биричка и да седиш под чадъра.

  bouquet  bouquet

# 6
Chestito mnogo se radvame za teb Laughing
 newsm30.Mislja che ne dobre da hodish na plaj, no shtom si v nachaloto mojesh da hodish pone do 2 mesec.Ne e hubavo da se pie birna, no kakto reshish.Uspeh
Pazi se

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 09:31 от gIlieva

# 7
  • Мнения: 220
Благодаря ви! О.К., плаж без бира!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 400
Честито Simple Smile
Отивай на плаж, но не се излагай директно на слънце- на мен, поне миналата година ми се отрази доста зле-получих слънчева алергия, а за биричката- безалкохолна  Peace

# 9
  • Мнения: 260
Пътуването и плажът са с повишен риск чак към края на бременността, освен ако докторът не те е предупредил да лежиш. От една биричка нищо няма да стане на бебето (даже някои препоръчват да се пие от време на време, че способствала за образуване на кърма  newsm78)

# 10
  • Мнения: 3 360
Честито!Чудесна новина!  bouquet
Аз не мисля,че ще ти навреди чаша бира newsm78,а за плажа-още по малко.Наслаждавай се на почивката си и леко бременеене Heart Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честито!  bouquet Аз си ходех на плаж без проблем. По принцип имам слънчева алергия, но тогава не ми се прояви. Пийвах винце от време на време  Embarassed, всичко е наред. Е, може наистина бирата да е безалкохолна. Simple Smile Леко бременеене!

# 12
  • Мнения: 103
ЧЕСТИТАВИ РАДОСТ  bouquet.И не слушай никой каквото ти се пиива ще си пиеш само да нее твърд алкохол,а пре3 бременността е разрешено да си пииваш биричка. Grinning

# 13
  • Мнения: 2 663
Честито и от мен!
Развълнувах се много от постинга ти,ние също правим опити за второ и направо супер ти завиждам,разбира се благородничко!!!
Ходенето на плаж не мисля,че би ти навредило грам.А за биричката,по-добре безалкохолна,но и от една нормална си няма нищо да ти стане нито на теб нито на бебче

# 14
  • Мнения: 407
Честито!   bouquet
Аз съм и за плажа и за биричката.Аз съм си пийвам от време на време по половин биричка,а и на плаж съм ходила.

Общи условия

Активация на акаунт