Откога на Омнео 2?

  • 524
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Педито ми е в чужбина, а имам възможност да закупя на складови цени АМ. В момента сме на Омнео 1 и бебка много го харесва. Моля ви, кажете ми да закупя ли Омнео 2 и откога всъщност преминавам на него - от 6-ия месец или бъркам? Предварително благодаря на всички.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Обикновено 2-ри номер на АМ е от 6-ти месец, някои (Аптамил например.) ги дават от 4-ти, но ние по съвет на нашия педиатър си изчакахме 6-ти. Така, че виж от каква възраст пише на Омнеото, виж и срока на годност на кутиите, смятай и действай ....

# 2
  • Мнения: 8 505
Погледни на кутията на единицата-би трябвало да пише поне тя до каква възраст е.

# 3
  • София
  • Мнения: 663
Погледни на кутията на единицата-би трябвало да пише поне тя до каква възраст е.
newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 663
да от 6 месец се минава на 2. спокойно можеш да вземеш. но често на децата им се случва да им писне това мляко и да го замените с друго. ти си реши дали да вземеш newsm78

# 5
  • Ruse
  • Мнения: 390
ние сме на Омнио от втория месец когато ми спря кърмата.Смених единицата с двойка когато малката стана на 6 месеца и нямах никакви проблеми-беба си го хареса и даже май ненаправи разлика.Само 4е невземай огромни коли4ества от млякото за6тото бебета след 6 месеца ядат по 1 или 2 пъти АМ на ден

# 6
  • Мнения: 326
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ!   bouquet

# 7
  • Мнения: 8 505
Погледни на кутията на единицата-би трябвало да пише поне тя до каква възраст е.
newsm78

Кое е странното-на някои млека пише до каква възраст е единицата,от каква до каква-двойката и същото за тройка (ако има такава).Ако не е описано,поне би трябвало да пише до кода се пие единица-ако пише до 5.месец,логично е двойката да е от 6.месец.

# 8
  • Мнения: 1 000
Омнео2 се дава след като навършите 6 месеца

# 9
  • Мнения: 46 438
Каквото пише на кутията.
Имат различен състав явно, защото на тези, които сепродават в България пише след 6 месеца, а на тези в Холандия след 4 месеца  Tired

Общи условия

Активация на акаунт