уф,писна ми вече.....

  • 1 961
  • 24
  •   1
Отговори
....все да ми идва..Много ви благодаря,че ви има-от тук разбрах и научих за много неща.
Правих си изследване за хламидии ,гледаха ме на видеозон -нормално обърната и с нормални размери матка и яйчници ,лекарят каза,че няма никакви причини да не мога да имам бебе.
От 4 месеца/ знам ,че не е чак толкова много,но за мен са много време/ пробваме "по план " ,по "без план",вдигам си краката на челна стойка и седя така и пак не става и не става-винаги изтичам.
Искам да ви питам /преди да съм задала този въпрос на генеколога,ч е се притеснявам да не ми се изсмее/,възможно ли е това да е причината -някак си изобщо плувците да не стигат до мен...?

# 1
  • Мнения: 498
Здрасти , мисля , че е важен първия тласък , от там които могат да плуват и бързат го правят , останалите изтичат . Не се притеснявай на всяка една от нас и изтичат Wink Embarassed

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ох, мила аз пробвам от 9 месеца а тука има момичета които пробват с години и нямаме проблеми... аз също стоя на челна стойка но пак ми идва а уж нямам роблеми... а за истичането е абсолютно нормално понеже това е голямо количество сперма и не може да влезе сичко, трябва само една качествена капчица сперма за да стане работата но ето ти сама виждаш, че не е гаранция.
 След като нямаш проблеми значи всичко с теб е наред, може да направите една спермограма за ваче успокоение и чакане и много голяма доза търпение ви трябва,
  Успех   bouquet Hug

# 3
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Е,айде нема нужда след 4 месеца да търчиш по спермограми.
Не се стряскай още,че с тия челни стойки можеш да си навлечеш наистина сериозен физически проблем hahaha.
Ти сигурна ли си,че уцелвате овулацията?Как я определяш?

# 4
  • Мнения: 515
Хубавите неща стават бавно Wink търпение мила знам как е Hug

# 5
  • Мнения: 2 120
Аз пробвам 7 години. През този период имам един аборт и нищо повече. За капак и причината за незабременяването остава неизяснена. Ходих по много лекари, а от напрежението си натресох една сериозна депресийка, която сега лекувам и честно казано в момента по-важна съм си аз, от бебешкия въпрос.
Мисля, че е рано да се притесняваш и ако можеш изобщо не се притеснявай, каквото  и да стане или не стане.

# 6
  • Мнения: 65
Здравей. Недей да се кълчиш толкова. Аз съм с обърната матка и пак не съм правила такива акробатики. Природата всичко си е измислила. Ако искаш направете спермограма да не психясваш напразно. Правили ли са ти изследване на хормоните, защото и на мен всичко ми беше наред допреди да отида на ендокринолог. Кукумявка е права. Как си определяш овулацията? Сега покрай отпуските гледай да не мислиш за това и може да си стане без план.

# 7
  • Мнения: 334
Първо се успокой психически,защото много често това е причината.
Мисли,че ще забременееш и това ще стане в най подходящия момент за теб.Успех и повече оптимизъм ти пожелавам.  bouquet

# 8
Ти сигурна ли си,че уцелвате овулацията?Как я определяш?

Ами,не съм.Аз съм с около 28 дн.редовен #2gunfireцикъл и си броя 14-15 дни за възможни овулационни.Единствено,когато беше първия месец ,в който бебеправехме усетих всички признаци,които съм чела в този форум за овулация-ама всичко! сега почти не мога да разбера и още по-лошото е,че ми идва без всикчи тези МПС -просто си идва един ден и това е-гадост
много сте мили всички,благодаря ви.
В началото дори си мислехме,че можем да планираме и зодията на бебето -сега това ми е смешно и дори по някога се дразня като се сетя за това

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Значи,най-лесното е да си купиш тестове за овулация.Ще следваш указанията.Броенето на дните започва с първия ден на кръвотечение(това го казвам неслучайно,щото аз едно време ги броях по един друг начин,хаха Sick).Възможно е овуто да ти е изместено леко по-назад.
2.Може да си мериш температурата.Прочети в библиотеката е написано подробно.По тая част мен ме няма,защото не съм го правила и не бих ти обяснявала.
3.Ако искаш за спокойствие следващия път като решиш да ходиш на гинеколог,отиди в ден малко преди предполагаемата овулация,да види на УЗ апарат фоликула как е.
Аз бих наблегнала на секса някъде между 13-ти и 18-ти ден вкл.,а повече ще се ориентираш по някой от гореизброените начини.
Пробвай така още няколко месеца,и тогава вече евентуално може да направите спермограма или нещо по-сериозно,надявам се да не се наложи!
Засега нямаш повод за притеснения,живейте си живота и се обичайте редовно.
Успех.
По-лесно ще ти е ,ако се регистрираш.  bouquet

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 13:55 от Кукумявка под прикритие

# 10
  • Мнения: 1 925
Според мен няма повод за притеснение. Ние също правим опити от 6 месеца вече и не е станало. С нерви нищо няма да постигнеш , напротив вредиш си.

# 11
И аз да задам един въпрос  Embarassed
С обърната матка съм,имам едно раждане,лекаря ми каза,че проблем е при обърната матка,ако не може да се забременее изобщо,т.е. при мен не е проблем/така го разбрах/
Пих 2 години противозачатъчни,спрях ги за 2 месеца,с цел бебеправене,не се получи,после започнах пак противозачатъчните,след последния ми цикъл ги спрях,изчислявах си овулацията по един руски сайт и по неговите изчисления,съм правила секс 1 ден преди овулацията ми,но този ден преди овулацията също е заграден,даже пише че тогава е зачатието на момиче,а след овулацията за момче.
Та искам да питам,аз знам че само през овулацията се зачева/извинете,ама съм малко непросветена/,т.е само този 1 ден?
И чета тук че при бебеправене,трябва да се вдигат краката нагоре,а моята поза точно този ден преди овулацията ми беше  Embarassedи двамата бяхме прави и съответно всичко изтече веднага....после малко поседях седнала .
Извинете за малко тъпия въпрос,но много искам да съм заченала този месец newsm78
Вероятно ли е да съм забременяла и този руски сайт верен ли е?

Желая много усмивки на всички  и ще съм много благодарна за повече информация  luvbed

# 12
  • Мнения: 4 275
По-лесно ще ти е ,ако се регистрираш.  bouquet

Ами,аз съм си регистрирана,Кукумявче,от момента в който решихме да бебеправим,само че забравям да се логна   bouquet

И още нещо - в Пловдив в 4-те аптеки,където питах за овутестове,ме изгледаха странно .В тази връзка:Мами от Пловдив,къде да си намеря такива тестове?

# 13
  • Мнения: 1 950
В Кършиака, онази голямата аптека срещу Нева не може да няма. Както и в тази на Четвъртък пазара на ъгъла. Това се сещам за сега, лелеее забравила съм аптеките в Пловдив, срам и позор Embarassed

# 14
и още нещо да помоля,може ли да посетите този сайт и да ми обясните за това зачатие преди овулация на девочка и след овулация на мальчик .извинявам се за нахалството
http://www.lovecalendar.ru/modules.php?name=LoveCalendar
и не мога да разбера,овулацията само 1 ден ли е  Embarassed?
оххх,аз от много четене се обърках вече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт