Най-ефикасните процедури за отслабване/оформяне на корем, дупе, ханш и бедра?

  • 26 185
  • 34
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Ако има момичета с опит /успешен, разбира се Laughing/ по отношение на въпроса ми - да казват веднага  Praynigкак най-успешно са се справили с отслабване/оформяне на корем, дупе, ханш и бедра!
Няма значение дали става въпрос за някакви масажи, процедури, уреди, мазила или нещо друго, само да е ефикасно и да става бързо /примерно за един месец да има видим резултат/.
Хайде сега да ви видя отговорите Peace

# 1
Японската диета с упражнения и вечер приемане на л-карнитин 1 час преди лягане(на биогейм)  Flutter

# 2
  • Мнения: 661
SHAPE YOUR BODY workout на Cindy Crawford!!!newsm10

# 3
  • Мнения: 433
Тае бо. За 8 месеца свалих 8 килоглама без диети, мазила и прочие. Сега тялото ми е по-стегнато, откогато и да било. Видим ефект има след 3-тия месец. За един месец едва ли ще видиш някакъв резултат каквото и да правиш. Успех.

# 4
  • Мнения: 5 647
SHAPE YOUR BODY workout на Cindy Crawford!!!newsm10

Преди време правих упражненията на Синди и имаше ефект, само че искам да кажа, че мното натоварват ставите.

# 5
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Японската диета с упражнения и вечер приемане на л-карнитин 1 час преди лягане(на биогейм)  Flutter
ycMuBka, а знаеш ли дали това става за кърмачки, понеже аз съм такава все още  newsm78От къде мога да си купя касетата, знае ли някой?


А какво знаете за моделирането на тялото чрез електростимулация в комбинация с антицелулитни масажи - ефективни ли са??

# 6
Nik`s mom не си прави експерименти..това все пак е химия.Забрави!  Naughty
 Hug

# 7
  • в баира
  • Мнения: 861
SHAPE YOUR BODY workout на Cindy Crawford!!!newsm10

А може ли да се свали от някъде?

# 8
  • Мнения: 817
Тъй като се интересуваш от процедури ,аз лично препоръчвам LPG съчетано с мезотерапия.
При мен от тях имаше на-голям ефект.За едн курс бях намалила обиколкоти на талия ,ханш и бедра с по съответно талия-8 см:ханш -7см и бедра ляво -4см,дясно-3,5 см.

# 9
  • Мнения: 289
Тъй като се интересуваш от процедури ,аз лично препоръчвам LPG съчетано с мезотерапия.
При мен от тях имаше на-голям ефект.За едн курс бях намалила обиколкоти на талия ,ханш и бедра с по съответно талия-8 см:ханш -7см и бедра ляво -4см,дясно-3,5 см.

Къде? Има значение все пак!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Тае бо. За 8 месеца свалих 8 килоглама без диети, мазила и прочие. Сега тялото ми е по-стегнато, откогато и да било. Видим ефект има след 3-тия месец. За един месец едва ли ще видиш някакъв резултат каквото и да правиш. Успех.
Колко пъти седмично го прави?

# 11
  • Мнения: 1 064
Ще споделя за изключително ефикасна процедура, чието име - за съжаление, не знам. Да видим дали някой ще се сети за какво става въпрос. Това беше преди 10 години, след време не открих лекарката, която ми ги прави. Аз имам корем. И колкото и да отслабвам, там сланината остава. Правила съм по 300 коремни преси - има резултат, но винаги сланината по корема остава. Тогава онази лекарка ми махна корема. Каза, че ефектът остава до бременност, но аз забременях още същата година. Какво представлява - 10 процедури със специален уред. Дълги игли се забиват в сланините на точните места, където се иска отлабване. Уредът имаше може би 6 или 8 двойки изводи за игли. По тях се пускаха някакви елекпроимпулси ли... какво.  Друго, което помня, бе че тези процедури можели да се прилагат само от лекар. Процедурите се правиха в х-л България в Пловдив. След майчинството ми кабинетът беше закрит. Ако се сещате какво е, кажете, че имам голям мерак пак да си преборя коремчето....

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тае бо. За 8 месеца свалих 8 килоглама без диети, мазила и прочие. Сега тялото ми е по-стегнато, откогато и да било. Видим ефект има след 3-тия месец. За един месец едва ли ще видиш някакъв резултат каквото и да правиш. Успех.
Същото и при мен, но с тичане. Всяка сутрин, по половин час.
Оформя и стяга чудесно цялото тяло, особено краката. Нямам целулит. Но пък имам (май така се казваше) "бразилско дупе".  Wink
Дори след един месец има видими резултати, особено ако спазваш хранителен режим.

# 13
  • Мнения: 155
Кростренажор, коремни преси, разумен хранителен режим , L-карнитин и приемане на повече вода.

# 14
  • Мнения: 817
Тъй като се интересуваш от процедури ,аз лично препоръчвам LPG съчетано с мезотерапия.
При мен от тях имаше на-голям ефект.За едн курс бях намалила обиколкоти на талия ,ханш и бедра с по съответно талия-8 см:ханш -7см и бедра ляво -4см,дясно-3,5 см.

Къде? Има значение все пак!!!

Какво къде newsm78

Общи условия

Активация на акаунт