За Райският бряг и за нашето последно море в BG!

  • 3 356
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
За тези, които любопитстваха за Рaradise beach - ако идвате насам и още не сте платили - бегом обратно....

Това е най-лошото all inclusive място, на което сме почивали....

На въпроси ще отговарям в полувремето, когато не се сражавам за манджа, не се бия за чадър и не вися между етажите, защото е спрял тока...

Една удивителна и за другите, които са си набелязали Слънчев бряг или Св. Влас....Не знаете какво ви чака...Младост и Люлин в София, ряпа да ядат...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 605
Бря! Я се доизкажи, защото ние бяхме в Парадайз бийч преди сезона и беше почти безлюдно и много приятно на полупразния плаж. Толкова ми хареса, че взех да обмислям all inclusive за другото лято, ама ти ме разколебаваш.

# 2
  • Мнения: 1 937
Отговарям набързо, защото след малко, ако децата не се наредят на опашка за едни измислени кексчета, ще стоят гладни до вечерята...

Мръсно е, чаршафите са скъсани, климатичната инсталация работи, "когато си реши", храната свършва бързо, защото докато си намериш свободна маса, германците са омели всичко...
Ако на ранина, не си направил крос до плажа, за да запазиш места, нямаш никакви шансове...
Редиш се на дълги опашки за хавлии, които са малко и отново свършват бързо....

Следобед ще разговарям с управителят - за 2400 лв., искам много повече!

# 3
  • Мнения: 1 180
Уау! Добре, че се отказах на време! Нещо ме глождеше някакво такова предчувствие.....Съжалявам за провалената ви почивка!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
това много ме изненадва! през трите години, когато почивахме там - 2002, 2003 и 2004 - само един ден не ни смениха чаршафите, но се извиниха, че имало проблем с пералнята в слънчев бряг и са карали прането до бургас, та можело следобяд да ги сменят, ако искаме.
храна винаги и имало достатъчно, а ние все към края на времето за хранене ходехме.
за чадъри битка не е имало, при все че заради децата винаги гледахме да се наместим около амфитеатъра...
а постоянно работещите климатици бяха един от големите плюсове на мястото...

още тези дни ще проверим какво всъщност се случва там.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Напълно ти вярвам! Като гледам как през последните 1 - 2 години по нашето Черноморие всичко се скофтва, си мисля, че това ще ми е последното лято тук. Просто не остана свястно място /или ако има такова е фул и следователно - неприемливо за мен/. За такъв саомоубийствен "разцвет"не съм чувала.
Миналата година от швабите с които работим, никой не почева в България. Тази - 4-ма. Ми как да не отидат да направят тарапаната, като им е без пари.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 605
Ние не бяхме ол инклузив, ами спахме на хотел там. Но за чаршафите и климатика - такова нещо не е имало Shocked

# 7
  • Мнения: 68
Здравей,ще можеш ли да ми пратиш снимка от плажа..
Имаме резервация от началото на август..и много се притесних като прочетох твоя пост..
и на плажа ли има много хора..досега винаги е било спокойно..,ако е такава лудница отменям резервацията веднага..
благодаря ти предварително..

# 8
  • София
  • Мнения: 1 724
Съжалявам за провалената почивка.
Няма ли възможност да се преместите?
От 7 години не ходя на Черноморието, освен в командировка, когато не ми остава време да обядвам, камо ли да стигна на плажа...
Миналото лято имах възможност да мина през Влас Сл бряг и Елените, никога няма да почивам там- каменни градове, никаква съвместиност на архитектура....
Тази година бях в Тасос - семеен тип хотели и ресторанти, на по3,4 етажа, сърдечни стопани, вкусна и прясна храна...Цените са сравними с луксозните хотели в БГ. За по-евтин вариант- добрите хотели в Анталия.
Много съжалявам, че превърнахме Черноморието в карикатура на възможността да си починеш и в рей за нискобюджетни чужденци, които пият от една кола с две сламки....

# 9
  • в гората
  • Мнения: 1 486
ужас, направо ми призля. съчувствам ти искрено, дръж се! Peace

# 10
  • Мнения: 1 426
За тези, които любопитстваха за Рaradise beach - ако идвате насам и още не сте платили - бегом обратно....

Това е най-лошото all inclusive място, на което сме почивали....

На въпроси ще отговарям в полувремето, когато не се сражавам за манджа, не се бия за чадър и не вися между етажите, защото е спрял тока...

Една удивителна и за другите, които са си набелязали Слънчев бряг или Св. Влас....Не знаете какво ви чака...Младост и Люлин в София, ряпа да ядат...



аз като разправям, няма кой да ме слуша

# 11
  • Мнения: 1 937
Привет...Нещата не са много по-различни, освен, че днес разбрахме - ще сменят управата на хотела!...
Снимки мога да закача на първи, когато се прибираме...

За тези, които са резервирали вече - не знам какво очаквате, но не ви препоръчвам мястото...
Вчера, например, почистиха шахтите под таверната и изляха цялата помия върху пясъка в тази си част, за която Янита говори, че е предпочитана!

Никога повече в БГ!!!

Много се изкушавам да запитам Лиска...Всички ли германци са такива прасета...Язък за езикът на Гьоте, дето го ненавиждам вече...

Ако това е Европата, към която вървим...мерси много...

Аз не искам..

# 12
  • Мнения: 68
о.к за снимките..интересуваме има ли много хора на плажа..?
Миналата година строяха нови комплекси ,ако и те са пуснати на плажа сигурно е лудница..затова исках снимка да видя как е хавата...
приятно изкарване на остатъка от почивката..
ще се радвам ,като се прибереш да постнеш някоя снимка от плажа.
ние сме от 6 август..там..

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 861
Много се изкушавам да запитам Лиска...Всички ли германци са такива прасета...Язък за езикът на Гьоте, дето го ненавиждам вече...

Лиска ще каже за германците. Работила съм със скандинавци на Албена - като отвързани бяха. Сега сина ми работи на Златните в хотел с англичани ... детето е разочаровано тотално.

Аз май писах в тази тема иначе...

# 14
  • Мнения: 651
Егати! Направо да полудееш! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт