Електрически шприц от ТСМ?

  • 3 443
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Момичета, като млада домакиня в нова къща, доста неща ми липсват и постепенно си ги набавям. Та, от сума ти време все се каня да си взема шприц за украса, но все не мога да попадна на такъв, който да ми хареса, да е на добра цена, а аз нямам много време за обикаляне. Днес видях в един ТСМ електрически шприц. Спомням си че преди време пак бях пускала тема за шприцове и някой спомена, че ползва такъв. Ще съм много благодарна на всички, които ползват такива шприцове да дадат мнение. Удобен ли е за работа? и въобще доволни ли сте, харесва ли ви? Заслужава ли си да го взема?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
 NaughtyАз категорично не го харесвам... за шрицоване на сладки още не съм го пробвала ама като го пробвах за сметана/крем. така ме разочарова, че ми уби желанието да пробвам за сладките.

# 2
  • Мнения: 2 142
ясно Sad          Жалко, а на вид е докаран...

# 3
  • Мнения: 622
Аз имам такъв. Правила съм няколко пъти сладки, последният път не особено успешно. Понякога запецва и не върви и ме изкарва извън нерви.
И аз като Морена пробвах да направя украса с крем и резултатът беше плачевен. Сметаната излизаше по свое желание и започна да прелива от шприца...

# 4
# 5
  • Мнения: 1 455
Аз имам шприц на ТСМ и не ми върши никаква работа. Правя си сладки с обикновени сладкарски формички.

# 6
  • Мнения: 191
И аз съм разочарована а толкова му се радвах когато си го купих  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 2 142
Благодаря ви за отговорите момичета. Много жалко наистина. Покажете ми от какви шприцове сте доволни!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
За мен торбичка( пош) с различни накрайници е върха на сладоледа... за сладки- формички, пак различни (имам предвид много видове). bowuu

# 9
  • Мнения: 56
i az bih si kupila.

Общи условия

Активация на акаунт