Hauck Disney-харесват ли ви тези триколки??

  • 985
  • 7
  •   1
Отговори
Мили мами споделете нещо за тези колички  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 800
Дай снимка да ги видим

# 2
  • София
  • Мнения: 92
На обявите продавам, предлагам, подарявам има доста обяви за такива....ако по това гледаш масово ги използват и явно са доволни хората.

# 3
  • Мнения: 1 860
Имам 2 колички и двете са Хоук и от двете не съм доволна. Първата е такава: . Сега стои като паметник на модерното изкуство, а причини бол. Не се вдига достатъчно, за да е удобно на поотраснало бебе да седне. Много е лека, но това я прави доста нестабилна и криви на една страна. Гумите се помпят преди всяко излизане. Багажника е малък. До тук с нея. Толкова се бях изнервила с поредното излизане, че като се прибрах седнах на компа да си търся нова. Поръчах си това: . Тази оправда изискванията ми да се вдига достатъчно, за да може детето да е седнало, има поставки за чашката му, голям багажник, но няма чанта, дъждобран и е трудно маневрена, въпреки че е лека. Дръжката не се регулира и количка е малко висока, което я прави доста неудобна за ниска мама.
 Това е моето мнение. Може пък и в мен да е проблема  newsm78

# 4
  • Мнения: 205
Имам 2 колички и двете са Хоук и от двете не съм доволна. Първата е такава: . Сега стои като паметник на модерното изкуство, а причини бол. Не се вдига достатъчно, за да е удобно на поотраснало бебе да седне. Много е лека, но това я прави доста нестабилна и криви на една страна. Гумите се помпят преди всяко излизане. Багажника е малък. До тук с нея. Толкова се бях изнервила с поредното излизане, че като се прибрах седнах на компа да си търся нова. Поръчах си това: . Тази оправда изискванията ми да се вдига достатъчно, за да може детето да е седнало, има поставки за чашката му, голям багажник, но няма чанта, дъждобран и е трудно маневрена, въпреки че е лека. Дръжката не се регулира и количка е малко висока, което я прави доста неудобна за ниска мама.
 Това е моето мнение. Може пък и в мен да е проблема  newsm78


а тази втората неразбрах каква е

# 5
  • Мнения: 1 081
    Аз вече се оглеждам за количка и точно към такава триколка се бях насочила, въх ами сега? newsm78 Май ще трябва да търся друга... Благодаря, момичета!

# 6
  • Мнения: 1 860
муржи, втората също е Хоук. И понеже съм голям разбирач и си поръчвам количките по външен вид, за товва имам две на тази марка.  Blush

# 7
  • Мнения: 242
Аз имам на Хаук комбинирана с 4 гуми от серията с пчеличката Мая,Много удобна,стабилна и здрава като качество,но е тежка или поне на мен ми идва тежка.Но за триколките не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт