Мами в Италия 16

  • 14 068
  • 267
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в шестнадесетата част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige: gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia: Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte: Amymommy (ВЛАДИ) - Torino


Lombardia:Giorgia (ГЕРИ) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago  piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo  mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano                      Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam( ..)- vicino a Milano                   Ginger! (...) - Lecco
Лейди (ЕЛЕНА) - Milano


Emilia Romagna: Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana: Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:  makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio: Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(  )-Roma

Campania:  dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:  Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1,Част 2,Част 3,Част 4,Част 5,Част 6,Част 7,Част 8,Част 9,Част 10,Част 11,Част 12,Част 13,Част 14,Част 15

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 21:55 от Lennie

# 1
  • Мнения: 2 804
Пу си първа ста волта!

# 2
  • Мнения: 6 167
Eto me i men
имам чуството, че не всички сайтове за продажба на етикетс са 'абонирани' за всички полети.
това дали е така newsm78

# 3
  • Мнения: 2 804
Аз днес нямам много за какво да приказвам щото си говорите за авио- линии пък мен това не ме вълнува особено .
До преди малко се потих на колелото и след като си хапнахме ще почина за малко и мисля да продължа   докато направя 1 пълен час .Вие имате ли някакви уреди за отслабване и поддържане на формата  в домовете  си ?
Ние в жегите сме пред вентилатора , а децата за да не са прегря ти ги къпа по 4-5 пъти на ден само с вода .
То и за нас е добър вариант , но аз мога само през нощта съпруга като се прибере от работа да вляза на спокойствие да се освежа с един хладък душ .Лошото е че на него не му действа охлаждащо ми се нагорещява още повече .

# 4
  • Мнения: 2 427
Хеллоуууу,как сте бе деца,нещо сте се умълчали,аз отивам да се изтипосам на диванчето че от днешното обикаляне пак отекох

# 5
  • Мнения: 3 425
Нотте рагаце!
Много топло...отивам да почивам,че нещо ми е скапано!
Сонни д'орро  Tired

ПП  На мен самолети и ко са ми страст от малка...това е детството ми,а аз май няма да порасна в много отношения:)

# 6
  • Мнения: 6 167
Добро утро от мен,
отивам до бара и после се връщам, че днес имам да работя.
дано се появи някой до тогава, а сега:


# 7
  • Мнения: 5 475
Здравейте, момичета!
Добро утро и от мен!
  Hug

от мен една такава закуска



Голяма жега ни мори и снощи след като към 21 часа  у дома бяха 33 градуса...събрахме всичко от хладилника,взехме си парцалките...и се пренесохме в дома на свеки.Кофтито е ,че тук съм с диал ъп  Twisted Evil...и чакам по 10 мин да ми се отвори страница на форума..така,че ще пиша малко...
  Тук поне температурата е около 28 градуса и се живее.

Лек ден на всички  bouquet

ще влизам по-малко и за кратко ,за да ви чета!

# 8
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
Добро утро,айде всички на кафето!Жегата е страшна,не ми се говори,цяла вечер спя на вентилатор!Даниелка,защо не пътуваш със самолет,страх ли те е?

# 9
  • Мнения: 3 388
Хей, ето ме и мен  Grinning Вчера се завърнахме от първата ни за тази година ваканция и съм много доволна. Бяхме в Лигурия, на 5 Терре, мислихме да ходим и до Тоскана, но успяхме да отскочим само за малко со Пиза / тъй като аз не бях я посещавала/. Все пак 1 седмица никак не е много, но пък ни се отрази страшно добре, след доста солариуми и сега плаж, съм супер абронзата и ми е голям кеф  Wink Хубаво и прохладно беше на морето, от вчера насам тая жега тук ме задушава неистово и се мотая полугола  у дома  Laughing
Гледам много сте изписали, успях да прочета доста неща. Bimba  става все по- сладка мама, а майка й така младее, че човек може да ги вземе за сестри  Grinning
Лени,  дано се чувстваш вече по-добре, знам какво е привързаността към домашните любимци ... и не е лесно ... с времето обаче минава
Сега пускам една след друга перални, то аз и без друго пера като луда, а след ваканция съвсем ...
Хубав ден и до след малко от мен ... отивам да простирам  Wink

# 10
  • Мнения: 714
Добро утро,
не се диша ей ... у дома разгънахме всички възможни аттрецци дето могат да служат за легла и през нощта се местим от легло на легло, където има поне малко ветрец ....
джорджа, и у нас снощи вкъщи беше 32 градуса  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 5 475
Добре дошла на Сончето! Hug

Валя, ние отгоре на всичко сме с моно изложение..където и да отвориш не става течение..на балкона е още по-горещо,защото са се напекли релсите на гарата...пълен ад... Twisted Evil
 а сега тук е направо кеф...27 градуса е вътре.. newsm78 вероятно има значение,че хола и кухнята са с мрамор! А при нас е една теракота,която направо пари като я докоснеш! Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 388
Добре дошла на Сончето! Hug

Валя, ние отгоре на всичко сме с моно изложение..където и да отвориш не става течение..на балкона е още по-горещо,защото са се напекли релсите на гарата...пълен ад... Twisted Evil
 а сега тук е направо кеф...27 градуса е вътре.. newsm78 вероятно има значение,че хола и кухнята са с мрамор! А при нас е една теракота,която направо пари като я докоснеш! Rolling Eyes

Мерси Гери  Grinning
А ние сме с паркет и е още повече жега  Close В момента 32.5 градуса вкъщи!!! А при мойта свеки е още по-горещо, тъй като те са точно в Милано-град, ужасен задух е у тях е направо не се диша, а влагата прави нещата още по-трагични!
Ние нали сме малко извън Милано, та винаги е поне с 2 градуса по-хладно и нямаме такава висока влажност. Затова пък имаме адски много комари, нали сме в парка на Тичино-ино-ино  Laughing

# 13
  • Мнения: 6 167
Ехо от климатизираните пространства.
Ходих навън на кафе,  от сега е ад.
Скривам се в къщурката да си работя и не си подавам носа навън!


Вале, благодаря за сайта. Намерихме една цена ( за други дати, но на мен ми е все тая кога ще летя) на Луфтханза. С таксите е към 240 евра!
 Peace


Соня, взе да ми минава... благодаря, много си внимателна!

# 14
  • Мнения: 21
Добро утро, дами!  Hug
И тук в Триест е страшна жега още от ранна сутрин, хем снощи преваля.
Днес ще се пробвам да направя тази лунна диета, сиреч никакво ядене, а само течности, но ще ми трябва много moral support.
Досега се оправдавах с кърменето на Малчо, обаче вече не мога да се трая!
За жалост биричката май не спада към т.н. течности  Thinking
Приятен ден на всички от мен!

Общи условия

Активация на акаунт