Възможно ли е да ми се гади и да съм отпаднала от жегата?

  • 4 283
  • 27
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От известно време се чувствам като парцал. Особено следобед е направо ад. Гади ми се, отпаднала съм, все гледам да полегна някъде. Понеже започна горе-долу откакто започнаха жегите та се чудя дали е от времето или да ходя да притеснявам личната за изследвания?

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 23:03 от martisun

# 1
  • Мнения: 4 414
аз се чувствах точно така преди 2 години - оказа се, че съм бременна Wink
някакви съмнения в тази насока да имаш?

# 2
  • Мнения: 8 450
Мартисън и аз се чувствам така,през два-три дни.Не съм бременнна със 100 процентова сигурност. WinkОт жегата е.Вчера дори не ми се излизаше  и смятах да си полегна следобяд/което ми се случва веднъж на 100 години/и мъжът ми щеше да изведе бебата сам,но добре че се взех в ръце  и излязох.След двучасова разходка вече бях нов човек.

# 3
  • Мнения: 2 082
напълно е възможно,особено ако ти е ниско кръвното...

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
аз се чувствах точно така преди 2 години - оказа се, че съм бременна Wink
някакви съмнения в тази насока да имаш?

Твърдо не. Освен ако не е цветна.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Почвам да се чудя дали не е някаква депресия от жегата защото и разни скапани мисли за всякакви болести ми минават през главата.

# 6
  • Мнения: 17 402
НАпълно е възможно да ти е ниско кръвното, следиш ли го? Ако се притесняваш, посети личния си лекар. Аз от началото на лятото сума ти специалисти посетих, чувствах се много зле-само за болести мислех. Луда работа....

# 7
  • Мнения: 8 450
Почвам да се чудя дали не е някаква депресия от жегата защото и разни скапани мисли за всякакви болести ми минават през главата.
Аааа,не така,никакви мисли за болести! PeaceНе че на мен не ми минават,но ги гоня! Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Ооох, намерих сродна душа /в случая май е тяло.../ И аз се чувствам така и то основно следобяд. Започва да ми се гади /също със сигурност не съм бременна/, главата ме наболява /кога повече, кога по-малко/ и се чувствам страшно отпаднала. С ниско кръвно съм, че и границите събирам. Днес особено ми беше доста зле, чак сега сякаш дойдох на себе си. В такива случаи гледам да поемам повече течности, за други лекове не знам, някой ако се сеща нещо да казва, че не се издържа... Sick

# 9
В тези случаи освен повече течности помага и нарязан лимон поръсен със захар и малко нес кафе.
Предполагам че е от жегата, защото от понеделник се чувствам ужасно и едвам се влача по пътя.

# 10
  • Мнения: 4 414
ммммда, и аз за лимона щях да кажа....като бях с ниско кръвно, много ми помагаше сок от лимон, разреден с вода...
а срещу жеги и лоши мисли - повече море! Wink

# 11
  • Мнения: 3 116
Момичета и аз се чувствах така преди 2-3 седмици и ето какво направих.

1. Хранене по часовник (преди ми се случваше да не ям по 48 часа нищо).
2. Малко кафе, много вода (много много 1 литър на ден Simple Smile )
3. Профилактично почнах всеки ден веднага след обяда да си пийвам по един мултивитамин (разтворими таблетки).

И сега се чувствам добре  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз съм така. Драйфа ми се и ми е едно кофти и психически и физически. От жегата ще да е!

# 13
  • Мнения: 14 133
Напълно възможно.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт