Боя за коса YANSEY?

  • 1 258
  • 8
  •   1
Отговори
От известно време се боядисвам с професионалната боя за коса YANSEY. Само, че номерата на боите смесвам ги  нямаше и взех друг.Резултатът не ми харесва. Като качество боята е супер. Ако някоя от вас е виждала някъде да се продава ще е супер,защото в този магазин, от който пазарувам не се знае ще има ли моите номера.
Mersi

# 1
  • Мнения: 673
Защо да е професионална боята? И аз съм я ползвала (руса), много е хубава. Не мога да ти кажа от къде да си купиш, вероятно не сме от един град.

# 2
  • Мнения: 1 063
Струва ми се, че съм виждала на надписа на боята, че е професионална, но това беше преди 4 г., още повече, че само й хвърлих едно око. Ni4e , наистина пиши за град! Продукти на YANSEY в София в аптека "Ремедиум" (на Графа) съм виждала, но боята там не знам дали имат.

# 3
  • Мнения: 7 186
Може би имаш предвид Yunsеy?
http://www.yunsey.com/
Мисля, че са професионални серия, не знам дали ги има по магазините. Може да си поръчаш от някой фризьорски салон, където работят с техни продукти.

# 4
  • Мнения: 17 401
Професионална е боята. Знам къде се продава, но във Варна, не пишеш от къде си.

# 5
  • Мнения: 1 063
Да, аз имах предвид Yunsеy! Не съм видяла грешката в заглавието, от което просто копирах. Simple Smile
Но боята бях видяла в град в провинцията и се продаваше в магазин за козметика. А иначе съм ползвала техни продукти закупени от споменатата от мен аптека, но преди две години.

# 6
Извинявайте за грешката в името. Да имам предвид Yunsey. От софия съм. Аз по принцип смесвам два руси тона и се получава много естествен цвят, да не говорим, че въобще не ми гори кожата на главата, както е при Londa.
Благодаря ви за инфото.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз я взимам от едно козметично магазинче на пазар Герена.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 511
Боята не само,че е професионална,но и постигах невероятен цвят с нея.Сиво-русото ми беше мечта и само с тази боя ставаше от раз,без тониране после с друг продукт.
Но уви,не се отрази добре на косата ми и сега не я ползвам вече.
В Пазарджик я има само в специализираните магазини за грижа и поддържане на косата,в обикновени парфюмерии не съм я откривала.

Общи условия

Активация на акаунт