ябълков оцет

  • 60 435
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Понеже положението с моите килограми започва хич да не ми харесва, а воля за гладуване грам нямам, реших да прибегна към старо изпитано средство за вталяване - ябълков оцет.Не че съм го пробвала/то преди да забременея нямах нужда Wink /, но една комшийка отслабна драстично по този метод.Въпросът ми обаче е - дали и как би се отразило на кърменето?Ако някой има инфо или просто разсъждения по въпроса, моля...

Ей, Коледа иде, партита, тържества, а аз съм като козуначена кифла в талията  261uu

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Инфо не знам. Аз пих обаче, защото мисля, че просто спомага за разграждане на манджата. Не бях особено редовна (а и мъжът ми ми изпасе половината опаковка уж да слабеел и той), и ефекта беше нулев.
Пий и кажи отслабна ли.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: belinda
Ей, Коледа иде, партита, тържества, а аз съм като козуначена кифла в талията  261uu

Ми,че тя Коледата е точно за това - да се освиним малко  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 194
За пръв път чувам. Кажи по-подробно как става "терапията"? Ако са малки "дози" би трябвало да не пречи на кърменето, но знам ли...

# 4
  • Мнения: 3 200
И аз за първи път чувам и се интересувам от дозите и въобще как се прилага рецептата

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пише си на опаковката. Тази, която пих аз, беше 2х1 капсула на ден 30 минути преди ядене. Но аз рядко знам кога точно ще ям...та често ги взимах 5 минути преди да седна да ям.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Това, което аз знам като дозировка - две-три супени лъжици сутрин на гладно, разтворени в малко топла/хладка вода.Същата работа преди всяко по-обилно хранене през деня, ако искаш много бързо да отслабнеш, ако не - само сутрин.Въпросната комшийка смъкна към 15 кила Shocked , но подозирам, че е пазила и диета.Така.... само с оцет...., не знам...Факт е обаче, че балерините и гимнастичките, си го попийват редовно.Утре си купувам, пък каквото сабя покаже!
П.С.Ако можеше и да спра да чопля семки в 11.30 пред компа, оцет нямаше да ми трябва Laughing

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Айййй, ама ти за истински ли? Аз говоря за този по аптеките, капсулки с оцет.
За оригинален не мога да кажа.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Аха, за истински!Разбрах, че ти писа за капсулите.Дали има разлика, освен в цената, де?

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нямам представа  Thinking

# 10
  • Мнения: 7 837
Цитат на: belinda
Аха, за истински!Разбрах, че ти писа за капсулите.Дали има разлика, освен в цената, де?


Май е до организъм. Сестра ми свали последните 4 кг след раждането с истински. Капсулите не дадоха ефект.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
Кажете ми, че мога да пробвам 20те излишни с този метод сега,докато кърмя?

# 12
Моя служителка отслабна с 20кл. без да е била бремена преди това.......Значи сутрин на гладно взема 1супена лъжица оцет ,1л.мед,и оризови зърна толкова на колкото си години.....ефекта беше поразителен....успех

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А оризовите зърна за какво...?

Не виждам защо да не може да се прилага. Стига голият оцет (дори и в чаша с вода) да няма други последствия върху лигавицата на стомаха...
Не съм сигурна, но не виждам защо да пречи на кърменето.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: marissha
Кажете ми, че мога да пробвам 20те излишни с този метод сега,докато кърмя?


Що пък да не можеш?Аз определено ще пробвам!Всичките ми стари дрехи ми стоят като трико, а някой дори не ми стават, особено в талията и дупето.Много ми е криво Cry Сигурна съм, че ябълковият оцет/подчертавам ябълков, а не винен/, дори е полезен за стомаха.Чувала съм го по ТV или съм го чела някъде,вече не помня.За ориза обаче....не знам нищо.Мисля само с оцет да пробвам.А за меда - така беше, може и с мед, бях забравила да напиша.

Общи условия

Активация на акаунт