За комарите

  • 1 147
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте, мами!
Искам да ви попитам какво използвате против тази напаст? Вкъщи сме решили този проблем с комарник на прозореца, но за навън не знам какво да правя.
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 679
Използваме спрей против комари както и мокри кърпички на Vape derm herbal. Не сме имали проблеми с него само гледам малката да не се облизва много след като я напръскам.

# 2
  • София
  • Мнения: 223
Виж козметиката на Джонсънс против комари,кърлежи и др. насекоми,ползвам я и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 235
1 прахче ванилия разтворено във 100 мл вода си го наливам в празно шишенце с пулвелизатор и пръскам смело. Много помага. Понякога и две слагам

# 4
  • Мнения: 3 810
Ползвам само за голямата, защото се надува.
Репелентен крем на Талодерма- има и предпазен ефект.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 876
1 прахче ванилия разтворено във 100 мл вода си го наливам в празно шишенце с пулвелизатор и пръскам смело. Много помага. Понякога и две слагам
Shockedтова сериозно ли?

# 6
Репелентни кремчета за дечицата - да, а за летните вечери под асмата палехме спирали. Виждала съм по заведенията някакви лампи...били много ефикасни...
Дядо ми разправяше, че който ядял чесън не го кацали комарите  Laughing има логика, но не ми се иска да опитвам... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 146
Ползвам гелчето на Чико и досега нямаме пъпки от комари.

# 8
Za sujalenie tuk pri nas njama komari, inache za predpochitane vzemi Raid p/v komari. newsm36 #Milti  261uu

# 9
  • Мнения: 176
На нас педиатърът ни предписа Zanzarin лосион, но след като мазах бебка 2 пъти /по челцето и зад ушенцата, защото другите й части за завити/ кожата й стана по-груба и на малки пъпчици. Естествено спрях процедурата.
Кепих и гелчето на Chicco и комари не са я хапали... досега.

# 10
  • Мнения: 4 392
Za sujalenie tuk pri nas njama komari, inache za predpochitane vzemi Raid p/v komari. newsm36 #Milti  261uu

Съжаляваш ,че нямате комари във Варна? Rolling Eyes newsm78

# 11
  • Мнения: 3 810
Za sujalenie tuk pri nas njama komari, inache za predpochitane vzemi Raid p/v komari. newsm36 #Milti  261uu
Amarena, взе ми думите изпод ръцете...
Ами направете си- слагаш съд с вода на терасата например и го оставяш да стои мноооого дълго. Все някога ще се появявт. Joy
(Ама съм гадна... Sick)

# 12
  • Мнения: 4 392
Za sujalenie tuk pri nas njama komari, inache za predpochitane vzemi Raid p/v komari. newsm36 #Milti  261uu
Amarena, взе ми думите изпод ръцете...
Ами направете си- слагаш съд с вода на терасата например и го оставяш да стои мноооого дълго. Все някога ще се появявт. Joy
(Ама съм гадна... Sick)

Другият вариант е да пратим един колет JoyИзвинявам се за ОФФ-а Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 810
Пак офф- стига си писала тука ами идвай на новата ни тема!
Мам Цоцоланка я пусна.

# 14
  • Мнения: 4 621
За Яна ползвам Рол -она на Чико против комари и засега не са я хапали. В къщи на всички прозорци сме с комарници Peace

Общи условия

Активация на акаунт