Къде да намеря параван?

  • 2 575
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте!
Ние живеем в гарсониера, а скоро - живот и здраве - като се появят нашите малки съкровища, и четиримата ще бъдем в една стая. Няма къде да денем телевизора, пък и ние с таткото сме телемани, така че ришихме да вземем един параван, с който да отделим бебешките креватчета, за да не ги облъчва директно телевизорът. Знаете ли откъде може човек да си купи такова нещо и имате ли представа колко би струвало?
Благодаря предварително Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 052
Индийските магазини, има на Графа няколко и на Ботев. Скъпи са-но са много хубави-дървени. Можете и да си направите, дървена рамка + какъвто плат искате. Дърводелец би ви свършил работа. Друго, може би в Бриколаж.... или Комо.

# 2
  • Мнения: 7 186
В Бриколаж има. За цена- не знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
и ние сме в такова жилище не сме имали проблема с ТВто, не го спирахме докато беше малък, така го научихме да спи на шум.
Преди 2-3 месеца почнахме да гасим всичко (ТВ и монитор), но само докато заспи. Сега заспива на ТВ. Леглото ми е само с решетка отпредкоято е покритаи светлината е доспъпна само отгоре

# 4
  • Мнения: 65
В Мистър Бриколаж има плъзгащи се врати,  които могат да бъдат като паравани. 2,5 метра ширина излизаше най-евтино около 200 лева. 

# 5
  • Мнения: 1 393
Виж в Бамбокита

# 6
  • Мнения: 137
Къде се намира тази Бамбокита, че не се сещам...а ми звучи познато newsm78

# 7
  • Мнения: 3 322
На Прага преди баня Мадара от дясно ако вървеш към Мед. Академия. Там е и най евтино ( май )

# 8
  • Мнения: 1 756
А от тези сгъваемите врати тип хармоника не искаш ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт