За хора със стабилни нерви - вижте как се правят кожените якета!

  • 9 273
  • 127
  •   1
Отговори
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ  alert !
 ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ НЕРВИ, СЛАБ СТОМАХ, ПОД 18 ГОДИНИ - ДА НЕ ГЛЕДАТ!
 Филмчето е меко казано ОТВРАТИТЕЛНО!

 Но не мога да не го споделя! Мисля, че това е реалността и много малко хора я знаят! За да бъдем ние, а и нашите деца 1 идея по-човечни, трябва да сме наясно докъде стигат човешката лакомия, погазването на природата и ...абе още ми е лошо от изгледаното..... #Cussing out Sick


РЕДАКЦИЯ!!!!!!
пускам АДРЕСА, от който видях филмето - намира се в подписа на nedkov - http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=888652&highlight=


МОЛЯ, ВСИЧКИ ХОРА СЪС СЛАБИ НЕРВИ ДА НЕ ПУСКАТ ФИЛМЧЕТО!
В НЕГО СЕ УБИВАТ ЖИВИ ЖИВОТНИ, ЗА ДА ИМ СЕ ОДЕРАТ КОЖИТЕ!!!!!

Публикуването на адреса не е в разрез с форума, защото се публикува друг адрес на форум!
 Отварянето на линка с ГАДНОТО ФИЛМЧЕ  Е ЛИЧНО ВАША ОТГОВОРНОСТ!!!!

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 19:09 от Lioness

# 1
  • Мнения: 14 654
мммм, изгледах само първите 2 секунди, няма да го гледам нататък. само че като не нося кожено яке ,не спирам производството им. и да се възмутя какво от това? ами животните, които се отглеждат специано за да нахранят хората?

# 2
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
мммм, изгледах само първите 2 секунди, няма да го гледам нататък. само че като не нося кожено яке ,не спирам производството им. и да се възмутя какво от това? ами животните, които се отглеждат специано за да нахранят хората?
права си, ама до някъде... ядем ги. Ама при производството на кожени изделия е необходимо кожата да е "съдрана" и обработена по специален начин - докато животното е живо, кожата е най-хубава  Money Money Money.
Всънщост и аз си мисля, че "хуманно" убимане на животните няма, но пък и това мъчение е ИЗРОДЩИНА #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 427
Пускано е и преди CloseУжасно е!

# 4
  • Мнения: 822
Не бих могла да го гледам.Но в общи линии зная,какво мога да очаквам...Не ям месо и кожи на гърба си не нося(освен моята собствена),обувки от естествена кожа-също...
Но можеш накратко и не много живописно да опишеш "процедурите",през които се минава...Макар,че и това,че животното се одира живо,е напълно достатъчно...

# 5
  • Мнения: 2 495
Не можах да го гледам даже 2 минути...ужасно е Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 38 476
Това не е за кожените якета, които се правят от крави, а за скъпите кожени палта. Да му мислят терзи дето си ги купуват! Знам още че норките ги умъртвяват с ток за да седи по-пухкав косъма! Аз пари за кожени палта и без това нямам пък и не бих дала. Да му мисли Джей Ло. Mr. Green

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Човекът е най-големия звяр Close

# 8
  • Мнения: 11 314
Само се питам този дето е снимал филмчето как е издържал! #Crazy Е, не можах да стигна до края,  20 сек ми бяха достатъчни

# 9
  • Мнения: 677
Човекът е най-големия звяр Close
бих добавил и алчна свиня...ама не за "животното свиня",а за поведението му...

# 10
  • Мнения: 1 150
Гледах до втората животинка. Уж не съм със слаби нерви, но очите ми се насълзиха.
Защо трябва така да тормозят животното, не може ли първо да го умъртвят.
Нещастици, да гният .... дано  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
По - добре не го гледайте.

П.П.
 Защо не махнеш линка. Вземе някоя бременна да се почувства сигурна в нервната си система и да го изгледа, а кадрите са...... отвратителни.

# 11
  • Мнения: 46 511
Не гледам такива филмчета и мисля, че темата може да се обсъди и без да е поместен линк, пък и си го пише в правилата ...

Цитат на: Mamma
9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст).

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всеки има право да НЕ ОТВАРЯ линка....нали?
В темата няма показано никакво изображение.
Има ОГРОМЕН ЧЕРВЕН надпис с пояснение за какво става дума...

Такива неща се правят всеки ден...много жени носят такива палта (сигурна съм, че и от форума има доста) , а вие се възмущавате от един линк.... newsm78

# 13
  • Мнения: 46 511
Всеки има право да НЕ ОТВАРЯ линка....нали?
В темата няма показано никакво изображение.

Такива неща се правят всеки ден...много жени носят такива палта (сигурна съм, че и от форума има доста) , а вие се възмущавате от един линк.... newsm78

В темата на ив-надин съще беше само линк, но ...

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не знам за коя тема говориш.
Мен лично тук нищо не ме смущава.
Смущават не кожените палта по улиците и мацките, които се фукат с тях.

Общи условия

Активация на акаунт