Фолкпевиците напълно се уеднаквиха

  • 1 475
  • 17
  •   1
Отговори
Напоследък все по-често се обсъжда колко еднакви станаха голяма част от попфолк звездите.
Задължителни атрибути на певиците станаха голямата руса коса с присадени кичури, големият силиконов бюст и характерните сценични тоалети, голяма част от които се пазаруват от секс магазинчета. До такава степен ни се набиват в очите тези свръхжени, че понякога ни домилява за уютната и несъвършена женственост на първите им години в шоубизнеса, когато, макар и не толкова съвършени, изглеждаха привлекателни и най-вече РАЗЛИЧНИ.

Какво мислите по този въпрос?
И коя фолк певицА СПОРВЕД ВАС ИЗГЛЕЖДА НАЙ-ЕСТЕСТВЕНА И НЕПРИНУДЕНА ДОРИ И С ПОВЕЧЕ ГРИМ И ПРИЧЕСКИ? newsm78

# 1
  • Мнения: 46 488
Не ги следя от близо, защото нямам кабелна (и интерес  Mr. Green) но от списанията съм останала с впечатлението, че са 50:50 блондинки и брюнетки  newsm78

Мислех си, че Анелия изглежда естествена, но като й гледах първия клип забелязах, че няма нищо общо  Laughing може би Вероника изглежда най-етествена (след като махна русото)  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 103
По този въпрос се изписа много във форума.
Моето лично мнение, че техните почитатели изискват тази им визия.
Не съм почитател на фолка като цяло, но ми харесва Анелия.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В Преслава има нещо. Не изглежда пошло.

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
освен Вероника,
смятам и Райна за доста естествена Peace

# 5
  • Мнения: 3 423
Задължителни атрибути на певиците станаха голямата руса коса с присадени кичури, големият силиконов бюст...

да не забравим и нищожния мозък, че ще се обиди, ако не го споменем.

сега очаквам да се изпишат поне 15 страници, та да си оправдаем
името, че сме чалга-поколение.

# 6
  • Мнения: 2 495
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry

# 7
  • Мнения: 46 488
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry


Хахаха, може самата авторка да ни е на гости  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 677
ивана преди:

ивана сега:

никва промяна...само 20 кг отгоре...

# 9
  • Мнения: 3 611
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry

Еее, остай мичето да мисли самостоятелно  Crazy

# 10
  • Мнения: 46 488
... никва промяна...само 20 кг отгоре...

Че това малко ли е, да не мислиш, че е лесно да качиш 20 кила  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 685
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry

Еее, остай мичето да мисли самостоятелно  Crazy
rotfImbo

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не ги познавам поименно (само това ми трябва!).  Mr. Green
Всичките, които съм мярвала, ми приличат на травестити.

# 13
  • Мнения: 8 459
... никва промяна...само 20 кг отгоре...

Че това малко ли е, да не мислиш, че е лесно да качиш 20 кила  Crossing Arms
Голям зор е.И тежи после.Тва си е постижение. Laughing

# 14
  • Мнения: 155
Да, Преслава изглежда естествена и въпреки това нейния " некоригиран" бюст ми идва в повече. Въпрос на  естетически вкус.

Общи условия

Активация на акаунт