Флуид за блясък на Лореал Професионел

  • 971
  • 10
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Фризьорката ми препоръча този продукт за сухи краища, някой от вас ползвал ли го е, добър ли е , нанася ли се на суха коса и каква е разликата с кристалите

# 1
  • Мнения: 661
Не съм го ползвала, но за сухите краища бих ти препоръчала това:
Впръсква се на влажна коса там, където има нужда. Аз лично го пръскам по цялата коса, но ако се притесняваш, че ще ти я омазни ползвай го само за краищата. Не се отмива после.
На мен лично не ми омазнява оксата и съм много доволна от ефекта.  coolcool

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
но за сухите краища бих ти препоръчала това:
Впръсква се на влажна коса там, където има нужда. Аз лично го пръскам по цялата коса, но ако се притесняваш, че ще ти я омазни ползвай го само за краищата. Не се отмива после.
На мен лично не ми омазнява оксата и съм много доволна от ефекта.  coolcool
Това си е балсам без отмиване. Лесен за използване и не отнема много време.
Но няма никакъв принос към сухите краища, за съжаление Wink. Подпомага разресването обаче. За сухи краища кристалите вършат повече работа. Ама не това беше темата, сори. Embarassed

# 3
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Благодаря ви за отговорите, но мен ме интересува точно този продукт. За коса ползвам само козметика на Лореал и не искам да сменям с друга.

# 4
  • Мнения: 201
Фризьорката ми препоръча този продукт за сухи краища, някой от вас ползвал ли го е, добър ли е , нанася ли се на суха коса и каква е разликата с кристалите
Вземи си го, няма да съжаляваш  Grinning Виж тук http://cosmetics.forumsplace.com/forum-52.html
Аз ползвам и млякото без отмиване и съм страшно доволна и освен това е много икономично  Sunglasses

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дижонка много ти благодаря за отговора, точно за този флуид ми е мисълта. Аз също ползвам крема без отмиване и съм много доволна, но исках нещо което може да се слага и на суха коса за заглаждане.

# 6
  • Мнения: 201
Дижонка много ти благодаря за отговора, точно за този флуид ми е мисълта. Аз също ползвам крема без отмиване и съм много доволна, но исках нещо което може да се слага и на суха коса за заглаждане.
Ами според мен точно този флуид ти трябва  Wink

# 7
  • Мнения: 266
Козметиката на Лореал като продукти за професионална употреба само от фризьорски салони ли се купува или от аптеки  или от специализирани магазини...? Досега не съм търсила и искам да се ориентирам...Извинявам се ако ви се стори глупав въпроса.
Фризьорката ми препоръча този продукт за сухи краища, някой от вас ползвал ли го е, добър ли е , нанася ли се на суха коса и каква е разликата с кристалите
Аз ползвам и млякото без отмиване и съм страшно доволна и освен това е много икономично  Sunglasses
Млякото на цялата коса ли се нанася или само по краищата?

# 8
  • Мнения: 927
Аз го имам, но не го ползвам често. Косата ми не е със сухи краища, но дори и от време на време да си го сложа, ефекта много ми харесва. аз го ползвам на полусуха коса.

# 9
  • Мнения: 201
Mima999 изобщо не ти е глупав въпроса  Flutter продуктите на L'Oreal Professionnel се продават само по фризьорските салони. Млякото си го слагам по дължината на цялата коса, като избягвам корените. Слагам го още на влажна коса, количеството което е достатъчно е колкото лешник. И още един плюс, млякото ухае страхотно  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Флуида има функциите на кристалите. По същността си е същия, но естествено е по-добър от кристалите на Биофарма примерно.
Аз го ползвам преди сешоар - една доза и след това - още една.

Общи условия

Активация на акаунт