Добрите вести за млеката официално!

  • 586
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Искам да споделя с всички ви какво получихме тази сутрин. Е, вече официално можем да се поздравим за изключително добре свършената работа! Сега вече е въпрос на време.
Не мога да ви опиша какво изпитвам сигурна съм, че се споделя от всички ни. Поздравления още веднъж! Заслужаваме да се гордеем със себе си!


Уважаеми госпожи и господа,

Във връзка с постъпилия въпрос Ви информираме, че Ръководството на Министерството на здравеопазването разгледа и прие промени в Наредба № 38 за определяне на списъка на заболяванията, за чието домашно лечение Националната здравноосигурителна каса заплаща лекарствата напълно или частично, които ще дадат правно основание НЗОК да открие процедура по договаряне на диетични храни за болните от алергия към белтъка.
Промените са обнародвани в бр. 60 на Държавен вестник. В приложението към член единствен след ред “Улцерозен колит К51.2 Улцерозен (хроничен) проктит” се създава ред “Други неинфекциозни гастроентерити и колити К52.2 Алергичен и алиментарен гастроентерит и колит”.

Пресцентър

# 1
  • Мнения: 4 358
Еее, толкова ми е кеф, че ще се разпиша и тук  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво на нас, браво на МЗ   bouquet  bouquet  bouquet
Огромни благодарности на всички, които ни подкрепиха в Отвореното писмо  Hug Hug Hug

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 6 472
Страхотна новина  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Браво момичета  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 603
това е супер  newsm10

# 6
  • Мнения: 548
Изводът според мен се налага от само себе си: Сговорна дружина (особено от майки) планина (министерство) повдига!
Браво момичета! Радвам се за всички майки, които ще си отдъхнат с облекчение.

# 7
  • София
  • Мнения: 897
Изводът според мен се налага от само себе си: Сговорна дружина (особено от майки) планина (министерство) повдига!
Браво момичета! Радвам се за всички майки, които ще си отдъхнат с облекчение.
значи можело..... Браво! Laughing

# 8
  • Мнения: X
Това е наистина една прекрасна новина, браво!

# 9
  • Мнения: 8 505
Браво!

# 10
  • Мнения: 240
Това е чудесна новина. Party

# 11
  • Мнения: 4 621
Браво! Страхотна новина newsm10

Общи условия

Активация на акаунт