Какви дрехи за мама при изписването?

  • 2 312
  • 52
  •   1
Отговори
Вече съм в 37 г.с. и се чудя какви дрешки да си приготвя за изписването, за да съм хубава мама  Wink. Коремът ми не е особено голям и се чудя колко ли може да спадне след раждането на малкото човече? Дали да избера рокля или панталон? И колко големи да бъдат?

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Според зависи, нали се сещаш  Wink. Аз излязох от болницата с дрехите, с които влязох- гащеризон и тениска.
Исках час по- скоро да се прибера, тати да ни нагушка, че ми беше абсолютно все едно как изглеждам. В такива моменти не проявявам никаква суета.

# 2
  • Мнения: 4 668
Аз си бях взела спортен панталон , успях да си го облека , моят корем също не беше голям , някаква блуза - не помня каква , ама ми закриваше корема ... и така , добре си изглеждах .
Щом не си наддала много няма смисъл да излизаш с "бременните " дрехи  Laughing Вземи си панталон и туника примерно - нали сега са много модерни !
Желая ти късмет и здраво и хубаво бебче !  bouquet

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Квито ти станат  Confused
Аз, щото съм лигла и абсолютно извън времето и пространството, напълних цял куфар с дрехи, дето ми се искаше да сложа. Ми, както влязох, така и излязох  Mr. Green, ма поне се пробвах с напъни и ритници да вляза в туй-онуй от гардероба, дето го бях помъкнала.  ooooh!
Единствената разлика бяха високите токове, в които автоматично се намърдах  Flutter

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз излязох с панталона, който носех до шестия месец и с една риза отгоре. Станаха ми идеално. И аз бях наддала само 8кг.

# 5
  • София
  • Мнения: 897
Аз също излязох с дрехите, с които бях влязала. е малко ми бяха големички, но от преди бременността  нищо не ми ставаше. Пък и още на третия ден след раждането много не ми пукаше как изглеждам и с какво съм облечена, макар, че събрах сили и се погримирах. Успех!!!

# 6
  • Мнения: 46 430
Аз бях с голям корем, който направо изчезна след секциото, до мен беше една майка, изключително слаба и с малък корем, след раждането, все едно още беше бременна, затова не си прави експерименти да подготвяш по-малки дрехи.
Аз избрах панталон, с който си ходех през бременността и размерът му се регулира на корема, отгоре сложих риза  Grinning

Леко раждане   bouquet

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
С бременните си дрехи - останах потресена, че корема си ми беше като, че ли не съм раждала. Не ми станаха предвидените дрехи и спешно ми донесоха старите палаткови панталони Mr. Green

# 8
  • Мнения: 949
С бременните си дрехи - останах потресена, че корема си ми беше като, че ли не съм раждала. Не ми станаха предвидените дрехи и спешно ми донесоха старите палаткови панталони Mr. Green

# 9
  • Мнения: 35 891
каквото и да е - приготви си ги предварително в едно торбенце, защото съществува вероятност новоизлюпеният татко да забрави нещо - бельо или обувки например  hahaha /класика в жанра  Mr. Green/

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
Аз изязох с бременните дрехи. Имах корем като в 5-6 месец.

# 11
  • Мнения: 2 274
   Аз имах малък корем, който направо изчезна след раждането. Излязох с дънки и пуловер - зима си беше! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 827
Аз бях с голям корем, който направо изчезна след секциото, до мен беше една майка, изключително слаба и с малък корем, след раждането, все едно още беше бременна, затова не си прави експерименти да подготвяш по-малки дрехи.
Аз избрах панталон, с който си ходех през бременността и размерът му се регулира на корема, отгоре сложих риза  Grinning

Леко раждане   bouquet
И аз съм с бая голям корем, та май везните клонят към панталоните, с които съм била досега... дано се вмъкна в по-малките ooooh!

# 13
  • Мнения: 14 133
каквото и да е - приготви си ги предварително в едно торбенце, защото съществува вероятност новоизлюпеният татко да забрави нещо - бельо или обувки например  hahaha /класика в жанра  Mr. Green/
Joy Joy Joy Аз можеше и да си ходя  боса. Добре, че една позната срещнала посрещачите роднини преди да тръгнат с колата да ни прибират и те се сетили, че не са ми взели обувки.

# 14
  • София
  • Мнения: 94
Аз не бях с особено голям корем, ама какво дупе имах   261uu
Бях помолила мъжа ми да ми донесе дрехите, с които отидох да раждам. Бяха ми ужасно широки - панталона се наложи да го попридържам, въпреки колана. Блузата ми висеше като чувал.  Може би е по-подходящо да ти донесат дрехи, които си носила към 5-ти, 6-ти месец на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт