проблеми със секса

  • 908
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте мами, имам въпроси за секса.Не съм си мислела досега ,че ще изпаднем в такова положение споделете моля как е при вас.Аз съм в края на 5 месец и доста вече си ми личи.Досега си се радвахме с мъжа на много добър сексуален живот.Но от миналия месец може би и защото бяхме много заети и двамата ,поразредихме малко сеансите  WinkВчера ни дойде музата,но нещо не се получи не ни беше удобно все ,корема и др.все такива.Както и дае нищо не стана,пълен провал.Не искам да се отказваме от секса в никакъв случай.Как ви се отрази това на вас и как го преудоляхте??????Знам ,че трябва да експериментираме дайте идеи на вас какво ви харества  bouquetще чакам съветите ви

# 1
  • Мнения: 6 616
При нас вече няма секс Sad
Заради скъсената ми шийка доктора забрани.
Но честно казано и преди забраната не беше  както преди.
Съвет не мога да ви дам ,а само да ви пожелая УСПЕХ luvbed

# 2
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Според мен трябва да се настройте малко по добре, да наблегнете може би малко повече на играта преди това и да изберете най подходящата поза за ситуацията.До осмия месец правехме секс , опитайте отново не се отказваите имате още много време да използвате 

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 364
Според мен трябва да се настройте малко по добре, да наблегнете може би малко повече на играта преди това и да изберете най подходящата поза за ситуацията.До осмия месец правехме секс , опитайте отново не се отказваите имате още много време да използвате 

Ние с мъжа ми също правихме секс през цялата ми бременност. Е, бяхме по-внимателни в изпълненията и сведохме позите до 1-2, които ни бяха най-удобни и най-вече не притискаха корема ми. Не се отказвайте.

# 4
  • Мнения: 83
здравей qalu аз сам в 6 мес. и с моя мъж правим секс почти всеки ден.не се притесняваме от нищо.позите наистина са 2-3 но въпросът е да ви е удобно и на двамата.най-честата поза ни е тази настрани(тя е и най-удобната).пожелавам ви успех!!! newsm10 newsm10 newsm10   

# 5
  • Мнения: 237
И ние с мъж ми не спряхме почти докрая CrazyПоследно правихме секс седмица преди да родя.Не се отказвайте,а пробвайте варианти,които ще са добре и за двамата PeaceМисля,че е важно,за да приема по-лесно промените с тялото ти и да не се стряска.Все пак мъжете са страничните наблюдатели,ние сме с главната роля LaughingМалко им трябва да се уплашат,затова трябва да си мислят,че сме си пак същите секс фурии,дори и това да е далеч от истината Embarassed

# 6
  • Мнения: 8 505
Действахме до деня,в който постъпих в болницата.А относно това:
...дайте идеи на вас какво ви харества  bouquetще чакам съветите ви
Изпробвайте различни техники,сами трябва да прецените кои ви допадат и в същото време да не вредят на бебето.Късмет!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 671
здравей qalu аз сам в 6 мес. и с моя мъж правим секс почти всеки ден.не се притесняваме от нищо.позите наистина са 2-3 но въпросът е да ви е удобно и на двамата.най-честата поза ни е тази настрани(тя е и най-удобната).пожелавам ви успех!!! newsm10 newsm10 newsm10   
И ние така- почти до края- ама него го хвана шубето като влязох в 9-я месец #2gunfire
Аз все бях готова за секс- абе хормони Embarassed.но без акробатични номера- най често-настрани или аз отгоре-ама като понатежах се задоволихме само с настрани
Възползвай се докато можеш- че после малко или много ще ти се наложи въздържание Cry
Леко бременеене!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Позата настрани наистина е най-удобната!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние спряхме секса в началото на 8мия месец, защото се чувствах мнооого тежка и тромава Embarassed

# 10
Не се предавайте, приятелчета! Ние с мъжа ми не спряхме да правим любов до края на бременността ми. Е, разбира се към края се задоволихме само с разни трикове без проникване, защото корема мноооооооооого ни пречеше, а и аз бях доста тромава и май повече ми се долежаваше  Embarassed. Но наистина смятам, че не бива да се отказвате...все пак мъжете са по-чувствителни и да не вземат да изгубят интерес съвсем. При нас добре се понасяха страничната поза и изотзад. Докато коремът ми беше по-малък(докъм 7-мия месец) ставаше и аз да съм отгоре. Дори беше май доста възбуждащо за съпруга ми  Flutter Успех и без притеснения!  Hug

# 11
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Не се предавайте Party Ние правехме секс до края, почти до последния ден преди да родя. Трудно е, тромаво е, но пък е адски приятно Simple Smile  Hug Peace

# 12
Здравей мамче! Аз съм в началото на 6-ти месец и до сега нямахме никакви проблеми със съпруга ми ! Е естествено  "екстремните"  пози ги спряхме  Laughing, имало е случаи в които нищо не се е получавало  ,защото или аз или той в даден момент сме изпитвали страх / но това е напълно нормално/.
Миналата седмица бях на преглед и доктора ми каза , че имам плацента превия и трябва да забравя за " секса " - ужас , дали от това че ни е забранено или не незнам но за беля сега със съпруга ми ,като чели повече се желаем дори и от преди! Така че не се отказваите , и наи вече
не се притесняваите ,че някога не се получава- по-лошото е да ви е забранено!!!!Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт