За трайното къдрене на мигли

  • 3 364
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Пробвала  ли е някоя от вас този метод, какво ви е мнението, колко време издържа?

# 1
  • Мнения: 794
 Shocked     newsm78  за първи път чувам, че имало и такава процедура

 Wink

# 2
  • Мнения: 101
Да има я - правела се с нещо като къдрин или гел не знам точно. За това питам за подробности.

# 3
  • Мнения: 949
Shocked     newsm78  за първи път чувам, че имало и такава процедура

 Wink

# 4
  • Мнения: 10 983
И какъв е смисъла да си къдриш миглите  Sick
Не мога да си представя как ще изглеждат.

# 5
  • Мнения: 827
И аз за първи път чувам за подобна процедура... струва ми се доста странно newsm78 а и как ще изглеждат после?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
И какъв е смисъла да си къдриш миглите  Sick
Не мога да си представя как ще изглеждат.
стоят извити.По скоро-извиване н а мигли,не къдрене Wink

# 7
  • Мнения: 7 186
стоят извити.По скоро-извиване н а мигли,не къдрене Wink

Така де Simple Smile, вие да не помислихте, че ще стоят къдрави после. hahaha

# 8
  • Мнения: 827
И какъв е смисъла да си къдриш миглите  Sick
Не мога да си представя как ще изглеждат.
стоят извити.По скоро-извиване н а мигли,не къдрене Wink
ако не се лъжа, имаше едни щипки за мигли, с които се постигаше такъв ефект, но доколкото знам, така се нарушава структурата на самата мигла и не е много препоръчително, това с "къдренето" също ми се струва доста агресивно като процедура, а и за да е по-устойчиво, все трябва да има няква химия вътре, което вече наистина е притеснително, при положение че е толкова близо до очите...

# 9
  • Мнения: 630
Правих тази процедура преди около 6 месеца. Честно да си кажа после съжалявах. Използва се нещо като къдрин и миглите се навиват на ролка. При отлепянето се отскубват голяма част от миглите, #Crazy боли и е неприятно. После ми излязоха ситни пъпчици по вътрешния ръб на клепачите. Може само при мен да е станало така newsm78. По принцип съм с чувствителна кожа. Трайността е около месец и стои наистина красиво. По-красиво отколкото с машинка за извиване. Но няма да го повторя Naughty

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Каква е процедурата при трайното извиване на мигли? Thinking
 
Аз си правих тази процедура преди 2 години, трайното извиване на мигли, треше: 1-2 месеца.  
Козметичката ми намаза миглите с нещо като къдрин (не е това, но за да съм по-образна), сложи ми едно като шнурче по очната извивка (нещо като парче кръгъл ластик), и обърна миглите на назад. Така стоях близо 30мин.
Ефекта не беше това което очаквах, все едно се къдриш на ролки, и косата ти се чупи /не бяха извити, а пречупени/. Процедурата струваше, тогава - 10лв.
За тази цена, си купувам спирала и ефекта е по-добър.

# 11
  • Мнения: 101
В салона, който ходя процедурата се нарича точно  къдрене на мигли. Естествено като запитах ми я препоръчаха, но все пак исках да питам хора, които са я правили. След тези мнения май ще се откажа.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Дет` се вика, ако не е скъпа процедурата, "може да си начешеш крастата". Но, иначе забрави миглите ти да станат по-дълги или по-извити.

# 13
  • Мнения: 5 313
Струва към 30 лева.

# 14
  • Мнения: 267
А мога ли да използвам темата, за да питам дали някой си е боядисвал миглите ?

Моите са сравнително светли, като добавим и светлите ми вежди, през лятото ставам съвсем бозавка и изобщо не се харесвам ако е сложа спирала, в същото време искам и аз малко почивка от гримове.

Общи условия

Активация на акаунт