Кога се сбъдват мечтите?

  • 2 772
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Когато много искаш нещо или когато не го очакваш или когато хем го искаш и не го очакваш Rolling EyesКакво показва личния ви опит Grinning

# 1
  • Мнения: 4 806
когато здраво поработя за тяхното сбъдване - това е моят опит и моята рецепта.
Господ помага, но в кошара не вкарва.

# 2
  • Мнения: 5 577
Моя скромен опит показва, че хубавите неща/мечтите или стават бързо (веднага като ги пожелаеш) или изобщо не стават.  Confused

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Накрая!

# 4
  • Мнения: 899
Когато си скъсаш г**а от работа  Confused

# 5
  • Мнения: 3 164
Моите мечти се сбъднаха тогава, когато бях готова да ги приема.

# 6
  • Мнения: 2 047
   Когато си на абсолютното дъно.

# 7
  • Мнения: 2 019
когато ги иска6 много силно

# 8
  • Мнения: 2 495
Когато силно вярваш че ще се сбъднат Simple Smile

# 9
  • Мнения: 495
като искам нещо, си го вземам Mr. Green

# 10
  • Мнения: 779
Моите мечти се сбъднаха тогава, когато бях готова да ги приема.
  Определено е така:peace:

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз си поставям цели. Мечтите ми са по-скоро от типа, който отглагам за онзи прекрасен момент...на съвкупната среща на време, място и възможност

# 12
  • София
  • Мнения: 38 410
Когато си пожелая нещо много силно и дойде подходящото време то да се изпълни, то се изпълнява. Това стана преди няколко години, когато за пръв път повярвах в себе си и разбрах какво искам от живота.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Мечтата ти не трябва да е мъглява, освен това трябва да искаш наистина много силно и да визуализираш в съзнанието си. На два пъти ми се случва, неща, които съм искала и съм си представяла по точно определен начин да се случват точно така.

# 14
  • Мнения: 1 153
Доре а тези мечти които не са свързани с работа или с материални неща,как са се получавали,защото аз съм на мнение,че някой неща са си на късмет Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт