душ кабина-почистване

  • 2 634
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
скоро си купихме душ-кабина и започнах да се замислям newsm78 с какъв препарат да я почиствам?Вие какъв ползвате?Дайте ми съвет.

# 1
  • Мнения: 4 324
Аз ползвам Циф и съм доволна, но той е само за ваничката.

За улеити (там където влизат стъклата) ти трябва нещо по силно, аз използвам и четка за зъби Simple Smile

Моята душ-кабина не е със стъкло, а с пластмаса някаква на капчици и нямам много проблем с почистването им. Една приятелка имат стъклени вратички, напълно прозрачни и след всяко къпане кабината трябва да се подсушава или остават капки и изглежда отвратително

# 2
  • Мнения: 3 098
С препарат против варовик,заЩото тук водата е много варовита.
Оба4е ако не искате да използвате всеки път силни препарати,може да си приготвите равни 4асти оцет и вода.Пръскате кабината и след 20 мин.отмивате.

# 3
  • Мнения: 945
И аz със препарат против варовик. Един път седмично е достатъчно. Пръскаш плоЧките(ако има такива) и кабиината, минаваш леко с гъбичката и с душа отмиваш.

И най важното, проветряваш. Проблема на повечето бани в БГ е, че е много трудно да се проветри (тук в Германия повеЧето имат проzорец, не отдушник или проzорче) и zа това мухлясват.

# 4
  • Мнения: 2 100
Намразих душ кабините Stop
нашата плъзгащите се врати се припокриват около педя и никога не остава отрито това място и просто бръкване там няма освен да ги разглобим... ами не ги разглобяваме толкова често.... не мога и с четка за зъби да бръкна....като я видя само и ми иде #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 5
  • Мнения: 3 098
Намразих душ кабините Stop
нашата плъзгащите се врати се припокриват около педя и никога не остава отрито това място и просто бръкване там няма освен да ги разглобим... ами не ги разглобяваме толкова често.... не мога и с четка за зъби да бръкна....като я видя само и ми иде #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ти май не говориш за душ кабина,а за онези корита с паравани,които нямат ниЩо обЩо с хубавата кабина,а и са непракти4ни(за това което говориш)

# 6
  • Мнения: 8
Отвътре - с Циф,отвън - с препарат за стъкло.

# 7
  • Мнения: 1 081
   Препарат против варовик (има всякакви разновидности и марки, няма да ти препоръчвам) и Циф, защото е абразивен и с него светва newsm10

Общи условия

Активация на акаунт