За етървите?

  • 2 025
  • 22
  •   1
Отговори
Май така се наричаха жените на братята на нашите съпрузи Mr. GreenПфу много сложно стана.Как се отнасят мъжете ви с въпросните етърви?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 493
А как се наричат сестрите на мъжете ни? И как въпросните сестри се отнасят с вас? и вие с тях?

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А как се наричат сестрите на мъжете ни? И как въпросните сестри се отнасят с вас? и вие с тях?
Наричат се зълви. Simple Smile

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Май така се наричаха жените на братята на нашите съпрузи Mr. GreenПфу много сложно стана.Как се отнасят мъжете ви с въпросните етърви?
Никак. TiredНе се обичат хич.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз имам само етърва. Моят мъж се отнася с нея много добре. Обаче той е така възпитан, че и най-лошата да беше пак щеше да има такова отношение(може би само щеше да се дистанцира повече). Смята, че щом е жена на брат му трябва да я уважава.

# 5
  • Мнения: 6 390
а каква е разликата между етърва и зълва

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Зълва - сестрата на съпругът ти
Етърви - жените на двама братя

# 7
  • Мнения: 533
Зълва е сестрата на мъжа ти, а етърва е съпругата на брата на мъжа ти (добре ли го обясних?).
Аз имам зълва, горе-долу добре се разбираме, покрай децата винаги имаме общи теми  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 493
Та значи, аз имам зълва, разликата в годините ни е 7 /тя е по-малка/ и в началото се опитвах да се държа приятелски с нея, но ............. злобата и зависта й към брат й нямат край. Което ме вбесява. Не стига, че трови неговия живот с постоянните си претенции, ами настройва и майка си.

# 9
  • Мнения: 256
Имам етърва, с която имаме 10 години разлика / аз съм по - младата/ и тази разлика много си личи и като манталитет и като начин на живот  и така и не можем да намерим общ език. Още повече ,че тя се опитва да отдели мъжа си от неговите роднини и успява. Така, че се виждаме не повече от един път в годината. В началото аз ги канех доста често но всеки път имаше някакво извинение и съответно спрях. В тях все още не съм била - с мъжа ми живеем заедно от близо 4 години. За нея ми е все едно, мъчно ми е, че мъжа ми не потдържа почти никаква връзка с брат си и  че дъщеря ми няма да познава първия си братовчед.

# 10
  • Мнения: 83
Та значи, аз имам зълва, разликата в годините ни е 7 /тя е по-малка/ и в началото се опитвах да се държа приятелски с нея, но ............. злобата и зависта й към брат й нямат край. Което ме вбесява. Не стига, че трови неговия живот с постоянните си претенции, ами настройва и майка си.
Същата история само че тя е по голяма със 7 години #2gunfireКак може да си злобна към собствения си брат-това не го разбирам newsm78

# 11
  • Мнения: 1 937
Имам.

Харесвам я (тя може би не знае)  Grinning

Съпругът ми също.

Скоро ще ставам стринка за трети път.
Ей тази думичка, мнооого ме дразни.

# 12
  • Мнения: 6 390
Зълва - сестрата на съпругът ти
Етърви - жените на двама братя
мерси  bouquet
значи имам зълва  Grinning
много добре се разбираме, и аз и мъж ми с нея  Heart Eyes но винаги сме живели на хиляди км едни от други Wink в годината я се видиме, я не  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
Скоро ще ставам стринка за трети път.
Ей тази думичка, мнооого ме дразни.

И аз не я харесвам тази думичка и етървата също, и затова се разбрахме да бъдем лели.

# 14
  • Мнения: 8 505
Имам екс-етърва.
Не я познавам лично (в друг град е),мъжът ми не я е виждал от години-значи никак не се държи с нея.

Общи условия

Активация на акаунт