"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 6

  • 22 937
  • 668
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
 
ДОБРЕ ДОШЛИ в новата тема на "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ"


                                                     



E-mail
dvbgm@yahoo.com
fdbm@mail.bg




Телефони за връзка

Росица Букова - 0888 849803

Мария Милева - 0888 849932

Гергана Пожарски - 0886 364561

Ева Димитрова-0887 237348

Кристина Николова - 0887 862 363

Ефросина Михайлова - 0897 260 968
                                    - 0899 229 083

Ивелина Чолакова - 0886 17 17 15


Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0887 906990, 0888 500143

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0889 673038

Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0889 673038
Весела Ставрева - 0889 436844
Юлияна Мицева - 0889522518


Сметка -1043983402
PIB-централа
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66


Старите ни теми:
Тема 5
Тема 4
Тема 3
Тема 2 (заключена е)
Тема 1 ( заключена е)

# 1
  • София
  • Мнения: 2 210
Е хайде дееее! Разказвайте, кажете оправя ли се Пепчо, как са децата?????????

# 2
  • Мнения: 41
хайде разказвайте и на мен ми е любопитно Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
извинявам се, но не мога да пиша сега - имаме големи проблеми и ще трябва скоростно да си намерим квартира и да се местим  Cry Sad - предполагам , че ще ни изгонят Sad

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Е хайде дееее! Разказвайте, кажете оправя ли се Пепчо, как са децата?????????

eeeeeee,za 5 ti put go pisha veche Close,e....ti sistemata
po povod promenite-starata pesen na nov glas se ochertava.Pak shte si pishat nehsto,a nie hste im barshem.....l....

neznam veche,sedno i sahsto ot godini,samo promeniat srokovete,no komisiite ne varshat nishto,detzata si stoiat vatre,bezdetnite sem.-navan Close
Dano tozi put naistina napraviat i rabotiat savestno i spazvat srokovete.Triabva takova kato nas da mogat da kontrolirat protzesa!!!!!!!!!

shte dojiveem,shte gorim vatre s detzata i shte vidim Sad

# 5
  • Мнения: 4 195
извинявам се, но не мога да пиша сега - имаме големи проблеми и ще трябва скоростно да си намерим квартира и да се местим  Cry Sad - предполагам , че ще ни изгонят Sad

ау Ивеее, не ми се пише тук, но кажи с какво да помогнем, моля те, ако трябва тук около мен да търся спешно, не е далеко, на 15 мин с кола сме от Торакс на Стамболийски - проверено е
сега за Пепи - Yosarian влиза при него, тя ще каже повече, с Лихарска за момент се видяхме защото е сама и имаше адски много работа, но пък как ни посрещнаха децата - не е истина, тичат и прегръщшат, познават ни знам си, първия път не ни посрещнаха така, лека по лека всеки път все повече ни се кефят ,малки душици
доби новини - имаше една осиновителка с детенце - общуваха си, не видях кое е детто а и бяха по настрани и ми беше неудобно но се зарадвах много, едно дете също се приготвя да иде на чудно място, с нови мама и тате Grinning Grinning
другите от големите бяха добре, разбира се най-гушкана пак се оказа Мая - това дете е..........уникално е, нямам думи за нея, толкова положителна енергия ми дава, чак завиждам че Миленка и е фаворит Grinning
имаше и две нови деца, но не бебета, всъщност само едното, но бяха в изолатора, макар че аз се вмъкнах за секунда.
какво друго - купихме им 900 памперса, 17 крема Бочко, зрънчо, шоколадчета, вафли, близалки, бонбони, няколко чувала с дрехи.........какво друго беше, май това, скришом им давахме по малко зрънчо, щото го видяха а беше преди обед и нали им се разваля обяда, ама ние нали сме за това - да разваляме желязната дисцпилина
ами това е за сега от св.Праскева, другите да добавят Hug Hug

# 6
  • Мнения: 3 248
Аз писах в старата в старата! ooooh!

Но да се абонирам и за тази! Heart Eyes



извинявам се, но не мога да пиша сега - имаме големи проблеми и ще трябва скоростно да си намерим квартира и да се местим  Cry Sad - предполагам , че ще ни изгонят Sad



Иве, ако мога да ти помогна с нещо - на драго сърце! Разчитай на мен! Hug Утре от обяд нататък - мога да ти помогна с каквото искаш, или да търся квартира! Peace Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Децата са страхотни в Св.Праскева.Просто който е бил там и ги е виждал знае за какво говоря.
Занесохме памперси,няколко чувала дрешки които Ефи ми даде и един с играчки  Hug.Зрънчо, вафли, бонбони, близалки, кремчета и няколко чифта страхотни обувчици за които искам да благодаря на мама Приказливка  Heart Eyes  Hug
Дрешките пък които тя ми донесе ги дадох на Криси и те ще заминат в Медвен  Hug
Криси искам да задействаш брат ти да дойде за нещата, че положението е напечено  Rolling Eyes(не ми се коментира в темата,ок?).Колкото по-скоро, толкова по-добре  Hug

# 8
  • Мнения: 1 493
Иве, наистина ли е толкова сериозно ? Аз си мислех, че ще ти се размине със сърдене и мърморене само ! Лошо !

# 9
  • Мнения: 4 195
Иве говорих с брат ми, в петък ще ми каже за неделя дали е свободен, но нищо не обещава
Ефи какво стана с буса, не може ли уикенда да свърши работа, ще си сипем нафтата, наистина трябва да закараме тези неща на Хели, не само защото са проблем на Дамаянти а и защото все пак Хелиана има нужда от тях нали така
моля ви ако някой измисли нещо да помага

# 10
  • Мнения: 1 493
За буса ти казах как стоят нещата, забрави ли ? Няма начин, просто . Има и един шкаф за Бранимира в Изток 180/45 см, който също чака да го пренесем и столове, но няма с какво.

# 11
  • Мнения: 4 195
то по добре да не обещаваме такива големи неща, ясно е че няма как да ги превозваме за съжаление. просто брат ми иска да помогне но вярвайте ми аз самата рядко го виждам защото работи като обезумял и не върви да свърши вечер в 10 и да тръгне и багажи да прекарва, не е човешко.
аз с моята кола нищо не мога да прекарам, нищо не се събира в кочината, говоря по обемисто.........не знам как да го измисля и ми е адски скапано

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
На мен ми се върти една идея в главата, ама да видим дали ще свърша нещо.Въпроса е, че за да не плащаме може би ще трябва да сипем на човека нафтица с картата, а  newsm78
Имам предвид един съсед с мини автобус (разкарва деца на училище).Негов си е и синът му е приятел на моя.Утре ще говоря с него и ще пиша  Peace

# 13
  • Мнения: 863
Е хайде дееее! Разказвайте, кажете оправя ли се Пепчо, как са децата?????????

eeeeeee,za 5 ti put go pisha veche Close,e....ti sistemata
po povod promenite-starata pesen na nov glas se ochertava.Pak shte si pishat nehsto,a nie hste im barshem.....l....

neznam veche,sedno i sahsto ot godini,samo promeniat srokovete,no komisiite ne varshat nishto,detzata si stoiat vatre,bezdetnite sem.-navan Close
Dano tozi put naistina napraviat i rabotiat savestno i spazvat srokovete.Triabva takova kato nas da mogat da kontrolirat protzesa!!!!!!!!!

shte dojiveem,shte gorim vatre s detzata i shte vidim Sad
Роси, напълно си права....даже аз си мислех нещо съвсем друго, в смисъл други срокове, което ми се струваше по-важно,но кой ни пита нас ooooh! Лошото е, че се тръби по медии ,създава се само шум за нищо и хората вярват и си мислят,че нещо СЪЩЕСТВЕНО се е направило и променило....А, после ще се оправдават с промените в закона, че заради това се забавяли процедурите ,времето си минава, децата си растат и после става по-трудно да бъдат осин. и т.н. НАли уж, всичко се прави в интерес на детето #2gunfire
Другите мами са написали подробно за посещението ни в Св.Параскева. Децата наистина вече ни познават и ни търсят и обичат Heart Eyes Днес, беше голямо нападение от малки сладурковци и в тая жега направо ме изцедиха като лимон Simple Smile Успяхме да си поиграем ,някой си имат вече и слънчеви очила! Sunglasses
Мдаа, Криска голяма любов сме с мойта принцеса, ама ни личиии Embarassed

# 14
  • Мнения: 4 195
На мен ми се върти една идея в главата, ама да видим дали ще свърша нещо.Въпроса е, че за да не плащаме може би ще трябва да сипем на човека нафтица с картата, а  newsm78
Имам предвид един съсед с мини автобус (разкарва деца на училище).Негов си е и синът му е приятел на моя.Утре ще говоря с него и ще пиша  Peace
Иве действай, пари в картата има, ще сипем нафта няма проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт