Жени на военни има ли?

  • 5 796
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Жени на военни има ли тук?А жени с тази професия? От кой град сте? Мъжа ми е военен в Пловдив.И аз преди известно време се прабвах но не се получи

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Аз съм жена на военен - лейтенант в Плевен.
Какво си пробвала - да станеш кадровак?

# 2
  • Мнения: 962
Да пробвах да стана кадрова ваенна -телефонистка но не ме приеха.А мъжът ми е в свързочно поделение

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
И моят е военен...в Стара Загора

# 4
  • Мнения: 191
Моя бешеВВС,но се махна и все още адски му липсват самолетите.Нямаше избор -трябваше да живеем разделени. smile3518

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
И аз бих могла да се включа в темата като 'връзкарка' с военен, луд по самолетите yes

# 7
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде бройте ме и мен!
Ние не сме женени, но живеем оот 4 години заедно, което е пак същото Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 9 826
И аз съм съпруга на военен.Мъжът ми е ротен в Долна Митрополия.Преди два месеца преживяхме и първото си преместване-от София в Плевен.Няма как,наложи се или да се преместим ,или той да напусне работа.Не вярвях,че ще ми е толкова лесно да свикна,но сега сме много доволни и двамата...всъщност най-доволни са малките принцеси-тук имат много повече място за разходки и игра. Grinning

# 9
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моят мъж също е военен - лейтенант във Военноморските Сили  Laughing

Да не излязат колеги с моя  Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 558
Да се разпиша и аз-мъжът ми е лейтенант. Преди 1 1/2 година го преместиха в София.

# 11
  • Мнения: 1 558
И аз да се разпиша - кадрова военнослужеща съм.

# 12
  • Мнения: 5 140
И аз ще се разпиша, но като щерка на бивш военен.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 9 826
Няма интрига в тая тема. Да взема да създам...Как мислите, доминират ли военните в леглото или, като свикнали на ред и дисциплина, оставят офицершата да води парада?  Mr. Green
Чакат да им дадеш команда...пък каквото сабя покаже! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт