? към сложилите Pentaxim

  • 668
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 097
Здравейте! Извинявам се предварително, че темата е тук, а не в здравния, но тук ще я видят повече майки. А и това, което ще питам не е за там  Wink

Четох доста зая ваксините и предпочетох Пентаксим 5-валентната васкина за детето ми. Утре ще ни я бият. Обаче останах с впечатлението, че моята педиатърка дори не я е чувала  #Crazy Rolling Eyes
Погледнах брошурата вътре (листовка май е всъщност) и пише на френски  Crazy
А аз не разбирам и дума на френски  Blush

На някого да му се намира информация на български или английски? Търсих в гугъл, ама или м исе спи, или нищо не намирам  Cry

Знам, че се съхранява в хладилник и 30 мин преди да се бие - се вади. Обаче къде се бие така и не разбрах - в крачето мускулно, в ръката мускулно или подкожно? Май ще да е мускулно, заради инжекционното полио, ама не съм сигурна. Вече станах така  #Crazy с тия ваксини  Cry
Абе друго си е да си прочета листовката....
Ще съм много благодарна, ако някой я има сканирана или снимана   bouquet
Моля ви, помогнете ми  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравей!
Нямам листовка,но и ние слагаме Пентаксим и се бие мускулно,в крачето или в ръчичката.На нас ни я биха в ръката.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 404
На френски е и моята листовка. Но мога да те информирам, че е прекрасна ваксина, бие се мускулно, мъртва е и страничните ефекти са сведени до минимум.
Аз купих наведнъж 3-те опаковки и ги държа на вратата на хладилника.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз нямам опит все още с ваксини, но като пуснах търсачката, открих упътване на руски

http://medi.ru/DOC/1526.htm

Дано да помогне.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 302
Ето я листовката на български http://pentaxim.hit.bg/PENTAXIM.doc

# 5
  • Мнения: 1 097
ЗЛАТНА!
Много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря и надругите, които ми отговориха  Heart Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравейте!
Четох доста зая ваксините и предпочетох Пентаксим 5-валентната васкина за детето ми. Утре ще ни я бият.

Здравей!
Бихте ли ваксината и как ви понесе, че сега аз също се чудя да ли да я избера или да сложа тези по ЗК. newsm78

# 7
  • Мнения: 481
И аз съм на тази вълна в момента. След няколко дни трябва да ни я бият и още не съм решила дали да я купя или да караме с тази по ЗК newsm78

# 8
  • Мнения: 2 849
Видях ,че вече са ти откликнали с инфо на български .Ваксината се понася много добре ,без температура .Ние сме сложили и трите приема в крачето ,известно време след това мястото стои леко твърдо .

Общи условия

Активация на акаунт