Процедури с целутрон?

  • 27 104
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Здравейте,мами,моята тема може би малко си изпреварва времето,но аз бих искала да знам повече по въпроса.С натрупаните от бременността килца явно ще се боря догодина,живот и здраве,но лошото е,че понатрупах и целулит.Моя приятелка ми разказа как нейната сестра е ходила на 10 процедури с целутронов апарат и ефект е имало-намалят се сантиметри от обиколката,а и целулитът поизчезвал.Имате ли опит,ако не-знаете ли линкове на козметични студиа и цени?
благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 2 258
Здравей:)Аз не съм ходила на целутрон,но майка ми редовно си прави процедури.Добре е дасе комбинира и с масаж и определено има ефект.Тя посещава две места-едното е студио "Лина" на Руски паметник,а другото е един салон в Хаджи Димитър.Само ,че в момента нямам координатите.Ако искаш после мога да ги взема и да тиги пусна...

# 2
  • Мнения: 5 370
Мила,моля те на всяка цена-това студио на Руски ми е явно било под носа Laughing ,само че аз не съм знаела.Ще чакам с нетърпение отговор.

# 3
  • Мнения: X
Ей тъкмо и аз щях да пускам такава тема, че направо в чудо съм се видяла. Sick  Sick

# 4
  • Мнения: 5 370
Пандора,на мен ми е малко рано ,но...искам,ако е скъпо,да си събера финанси отсега.Та..затова пуснах тук тема.

# 5
  • Мнения: X
Цитат на: Coeur
Пандора,на мен ми е малко рано ,но...искам,ако е скъпо,да си събера финанси отсега.Та..затова пуснах тук тема.

Да и на мен финансоваа страна на въпроса ми е малко проблем.

# 6
  • Мнения: 2 978
Ето нещо за целулита:
http://www.tialoto.com/zdrave/article.php?id=27
Там има и диета и програма...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 828
Цитат на: pandora
Цитат на: Coeur
Пандора,на мен ми е малко рано ,но...искам,ако е скъпо,да си събера финанси отсега.Та..затова пуснах тук тема.

Да и на мен финансоваа страна на въпроса ми е малко проблем.


ми не е чак толкова скъпо
10 процедури са между 70 и 100 лева взависимост от студиото

# 8
  • Мнения: 5 370
Хмммм..това се ядва-а би ли разказала подробности?Правила ли си такива,има ли резултат?

# 9
  • Мнения: 2 489
Аз съм правила комбинирани антицелулитни процедури. Има ефект, но трябва да се ходи доста често, а излиза доста скъпо.
Аз съм ги правила в "Енигма" Пловдив.
От целутрона има ефект, най-осезаемо се усеща на корема. За дупето трябват доста повече процедури, но като цяло мога да кажа, че има ефект.
Пробвала съм и вакуумния масаж, лимфен дренаж и таласотерапия /май така беше/ - мазане с морска кал и ръчен масаж.

# 10
  • Мнения: 5 370
Съни,мерси,а би ли ме ориентирала за цени?И смъкват ли се сантиметърчета от коремче и задни части?

# 11
  • Мнения: 2 489
Цената май беше 10 лв. за 50 мин.процедура. През това време се изреждат различните видове ток. Не е неприятно, през това време може да си четеш списание.
За сантиметри - не съм мерила, защото когато ходих бях има-няма 50 кг. На корема обаче се усети осезаемо стягане и прибиране. На другите части не съм имала чак такава нужда от стягане.
След като родя смятам да  ходя, защото нещо не се виждам на фитнес, а това е мързеливо трениране.

# 12
Бях писала в другата тема. Ходя на целутрон от известно време, в смисъл направила съм десет процедури, сега правя почивка и после още десет. Цената във Варна е 30 лева за десет процедури от по 40 минути. Обесняват ти програмата и ти сам преценяваш какво да ти пускат. Аз съм от тези с повечкото кг., правят ми две процедури с дренаж и една за стягане. Доволна съм, видимо съм по стегната, на килограми не съм свалила, но обиколката определено е по малка. Особеното е, че след процедурата не ям два часа и на ден пия по 2 - 2.5 л. вода. Като се има предвид, че не съм от любителките на водата в началото ми беше трудничко. Познати вече отбелязаха (без да знаят,че правя нещо) че съм по стройна и че лицето ми е избистрено.

# 13
Мдаам--благодаря ви,мили мами,за отговорите.Със сигурност ще мина през това,щото кой знае кога чак ще мога да ходя на фитнес догодина.

# 14
  • Мнения: 5 370
Кьор=Гост-забравих да се регна Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт