Козметика на Боржуа

  • 7 175
  • 70
  •   1
Отговори
някой ползвала ли я е, имам предвид геловете за душ и ролоните, ако имате наблюдения казвайте ги   bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 723
Ползвала съм рол-он и дезодорант отдавна, но помня, че бяха много трайни и имаха страхотен аромат. Няма да сбъркаш, ако си вземеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 797
Не съм ги ползвала, но точно днес съм намислила да си купя лосион за тяло на тази марка.

# 3
  • Мнения: 547
За гел душа им с памук бях писала, но не мога да се стърпя да го похваля и тук. Страхотен е и с удоволствие видях, че пак са го пуснали на пазара, след като беше изчезнал за известно време!

# 4
  • Мнения: 6 155
Не ги харесвам  Stop

# 5
  • Мнения: 661
На мен ми харесва декоративната козметика на Bourjois!
Имам
и съм много доволна!
 newsm10

# 6
  • Мнения: 131
БОржУа не съм ползвала... но виж Буржоа - да. Доволна съм  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 28
Здрасти,

Аз скоро си купих точно душ гела с памук, който някой спомена и мога смо да кажа, че е разкошен. Прекрасен аромат, много мекичък и лек.
Цялата баня след душ ухае чудесно.  bouquet

Дезодорантите не съм ползвала, а лосиони за тяло дори не съм виждала.

Разнообразието на раомати е голямо и са някак различни от тези, които предлагат другите марки.

# 8
  • Мнения: 6 618
Ползвам декоративната и съм доволна Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 9 470
Любимият ми рол-он е оранжевият на Буржуа. Страхотен аромат и трайност!
Не съм го срещала скоро обаче! Wink
Няма да сбъркаш определено! Peace

# 10
  • Мнения: 11 003
Ползвала съм водоустойчива спирала, лак и гланц - доволна съм  Peace
Лакът е най-трайния, който съм имала.
Само спиралата се оказа не много водоустойчива, но пък миглите изглеждаха добре, преди да се разтекат  Wink

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Имам
и съм много доволна!
 newsm10
Цена на комплекта да помниш? Много ми допада!  Grinning

# 12
  • Мнения: 661
Имам
и съм много доволна!
 newsm10
Цена на комплекта да помниш? Много ми допада!  Grinning
Аз го взех на някаква промоция с покупката на 3 продукта преди повече от година. А дали се продава някъде нямам представа. Но да ти кажа ако можеш си вземи четките на Oriflame. Много са хубави също. Професионалните-тази дебелата за пудра/руж, за сенките (със допълнителен апликатор) и за червило -невероятни са. Ето тези:

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 14:53 от violetov charomat

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Четка за руж имам на Ейвън, доволна съм. Сега искам като твоите на Буржоа Grinning

# 14
  • Мнения: 35 962
много са красиви четките, но днес дзяпах щендера на Буржоа в един Бонжур - нЕма такова нещо Simple Smile
има промоция - един лак + едно червило /май беше червило/ - лятна чанта; един глос + продукт по избор - слънчеви очила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт