Открих страхотно магазинче за дрехи втора употреба

  • 1 638
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Понеже много съм доволна от откритието си бързам да го споделя с вас.Научих за него от форума и вече го посещавам от 2месеца. Магазина се намира до нас на ул.Димитър Манов 12 в кв.Иван Вазов.Дрехите са внос от щатите и цената е 15лв.на килограм.Магазинчето е малко и момичето го зарежда всеки ден.Има доста интересни неща и ходя през ден като почти винаги си купувам нещо за мен или децата.Дано да съм била полезна за някои от вас  Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
снимай някоя придобивка и покажи де Laughing

# 2
  • Мнения: 1 393
Ако трябва да снимам всичко няма да ми стигне времето,но неискам да звучи като реклама.След малко като приспя децата ще снимам днешните си придобивки и някои детски от онзи ден  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 393
Ето някои снимки,но аз се обличам спортно и дрехите са този тип.Снимките ги нащраках набързо и не са много хубави,а и нямах време да търся вече прибраните дрехи.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10135&AlbumId=30398

# 4
  • Мнения: 481
А от пазара като ориентир , къде се намира тази улица?

# 5
  • Мнения: 1 393
От пазара тръгваш по посока на НДК.Намира се в карето на новите блокове при ИНГ-банк.Наблизо има магазин на ЕНА,а успоредна на Д.Манов е ул.Балша.Дано да си успяла да ме разбереш  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 393
Някой ходил ли е?Да каже дали му харесва  newsm78

# 7
  • Мнения: 99
Не стигнах до него, ама като дойда пак ще го посетя, то от тези намаления и без пари останах Crazy

# 8
  • Мнения: 5 140
Е готини са браво, със здраве да си ги носите.

# 9
  • Мнения: 10 758
И аз пазарувам от него, от няколко месеца.Те го отвориха наскоро.Познавам собствениците.Майка ми и баща ми са им кумуве.Голямата им щерка е в Щатите и от там праща дрехите.А малката държи магазина.Наистина има страхотни неща, а и това, че е на килограм е още по-готино.

# 10
  • Мнения: 2 149
За съвсем мънички деца има ли нещо?
Ние си имамя няколко магазина в квартала, но са на твърда цена...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
мисля че за деца под годинка е забранено да се продават дрехи втора употреба заради препаратите които използват.
дрехите са страхотни задължително ще го посетя
има ли някаква хитринка примерно сутрин само да има хубави дрешки ,а после да свършват или през целия ден може да се намери нещо хубаво:)

# 12
  • Мнения: 328
Много хубави неща си си купила.Със здраве да си ги носиш!
А какво е работното време?Работи ли и в неделя?От 14-то ДКЦ как се стига,че нещо не се ориентирам?

# 13
  • Мнения: 10 758
За съвсем мънички деца има ли нещо?
Ние си имамя няколко магазина в квартала, но са на твърда цена...
Мисля, че под р-р 80 или 86 няма.
Много хубави неща си си купила.Със здраве да си ги носиш!
А какво е работното време?Работи ли и в неделя?От 14-то ДКЦ как се стига,че нещо не се ориентирам?
Неделя не работи.Не си спомням какво беше работното време newsm78
Ако идваш откъм НДК-то и стигнеш на светофара, наляво си за 14-та п-ка, а надясно за магазина.Първата пресечка, мисля че беше, завиваш надясно.След около 50-тина метра отляво е магазина.Мисля, че беше до едно кафе.
Уф, дано да съм го обяснила точно, че хич ме няма в обясненията. Embarassed

# 14

Общи условия

Активация на акаунт