Strii

  • 1 098
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
 Praynig moly za suvet ! Bremenna sam v 5-tia mesec s blizna4eta i ve4e se poyviha purvite strii.Izpolzvam "Mustela".Vie kakvo polzvate i dovolni li ste ot rezultata

# 1
  • София
  • Мнения: 2 842
има търсачка...

 Peace

# 2
  • Мнения: 131
Да не те отчайвам, ама имаш проблем, с който едва ли ще се справиш Confused При първата бременност не се мазах с нищо и ми се появиха стрии. При втората се накъсах от мазане и познай - пак се появиха гадините  #Cussing out ...така, че които си има си има и това е .

# 3
# 4
  • Мнения: 949
И аз се мазах с Мустела и пак ми се поиавиха стрии.То си е най вече до кожа.

# 5
  • Мнения: 242
Аз се мазах с "Percutalfa",предложиха ми го в аптеката вместо Vichi,но не съм особенно доволна.По добре заложи на по-скъпа козметика.И поне 2 пъти на ден мазане.

# 6
# 7
  • Мнения: 6 155
Какво са това стрии?  Shocked

# 8
  • Мнения: 9 899
имайте малко уважение към страдащите, де  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 155
Ами аз страдам.  Cry Никой не ми казва какво са стрии.
А имам тука някави линийки - един такъв особен цвят розово-синьо-бембено. По дължината ми са, но има и по ширината, а и една е така малко...по-напреки  Rolling Eyes Много е странна. И сега не знам това стриЙ ли са или не.
Ако са - да ги мажа ли с нещо или да изчакам да родя? А с какво да мажа - маста осолена или безсолна трябва да е? Ами гърдите...и там има някакви такива неща. Тях да мажа ли и до къде, а зърната?
Забравих да питам през кой месец може да почна да мажа. Баба ми като ми даде маста каза, че може и веднага, но на упътването, дадено от прасето пише след 4-я месец да се мажа.  newsm78 Стриите пречат ли на кърменето, а кърменето на стриите?
Оххх, много съм объркана и изплашена, как ще се съблека така  Cry

# 10
  • Мнения: 35 988
Стриите пречат ли на кърменето?

пречат, 'щото бодат бебето по носа   Outta Joint

# 11
  • Мнения: 6 155
Стриите пречат ли на кърменето?

пречат, 'щото бодат бебето по носа   Outta Joint

rotfImao Ей, задавих се  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 4 473
Стриите пречат ли на кърменето?

пречат, 'щото бодат бебето по носа   Outta Joint

rotfImao Ей, задавих се  Joy Joy Joy

Задавила се била Twisted Evil, нека ти Crossing Arms. Ти като ме умори направо с предния си постинг аз   оплаквам ли се ?! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 155
Стриите пречат ли на кърменето?

пречат, 'щото бодат бебето по носа   Outta Joint

rotfImao Ей, задавих се  Joy Joy Joy

Задавила се била Twisted Evil, нека ти Crossing Arms. Ти като ме умори направо с предния си постинг аз   оплаквам ли се ?! Mr. Green

 smile3525  newsm03

# 14
  • Мнения: 6 472
А нещо за стриите няма ли да ми кажете най- после или само ще се хилите тука Tired Ааааа ма ха, спамъри със спамъри Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт