Отзиви за Д-р Бранкова?

  • 3 686
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Здравейте момичета, за 10 години не можах да попадна на свестен гинеколог - само се лутам от некадърник на  по- голям.
95г. бях при Д-р Бранкова за лечение на гъбична инфекция и жената ми помогна. Сега съм по пътя на опити за забременяване. Не знам на къде да хвана и от кой доктор да започна. Изрових и телефона , оказа се че все още приема частно на бул. Витоша. Което ми прави добро впечатление. Моля Ви посъветвайте ме , някоя от Вас ако е ходила и е доволна или не. Поне да знам че съм си намерила точния човек.
Благодаря предварително.
Приятен ден.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Моите са ЛОШИ. Писала съм, пусни търсачка. Освен спометаните там проблеми от мен, е под съмнение и лабораторията й(това не е мое мнение, а на 2 приятелки)
Не разбрах само какво му е доброто че приема още на витошка.
Сградата е ужасна, и не е най-подходящото място за бременни. 

# 2
  • Мнения: 466
През 2004 ходих при нея последно - прегледът струваше 40 лева и изследването пак 40, та общо 80 лева  #Crazy!
Предписа ми най-различни хапчета, силни и скъпи, но пък имаха ефект.
Цитонамазката там ми показа Пап 2, и около година по-късно (края на 2005) ми откриха дисплазия на шийката на матката при друг гинеколог. Все се питам - правилен ли е бил резултатът от цитонамазката при нея и не е ли могло да се предприеме нещо още тогава... ooooh!

# 3
  • Мнения: 498
През 2004 ходих при нея последно - прегледът струваше 40 лева и изследването пак 40, та общо 80 лева  #Crazy!
Предписа ми най-различни хапчета, силни и скъпи, но пък имаха ефект.
Цитонамазката там ми показа Пап 2, и около година по-късно (края на 2005) ми откриха дисплазия на шийката на матката при друг гинеколог. Все се питам - правилен ли е бил резултатът от цитонамазката при нея и не е ли могло да се предприеме нещо още тогава... ooooh!
Да знам че взима скъпо сега прегледа е 30 , цитонамазката 40 .

# 4
  • Мнения: 103
Здрасти.Аз вмомента съм в края на 8ми месец и д-р Бранкова ми следи бременността от на4алото на 8мия месец.ОЧАРОВАНАСЪМ ОТ НЕЯ.Наложимисе да си сменя предния доктор който ми водеше бременността и когато разпитах за добър доктор който и да ме изроди ми препоръчаха точно нея.Отидох с недоверие но останах найстина очарована от нея,много е внимателна и ми отговаряше с търпение на всички тъпи въпроси които и задавах.Когато отидох прегледа плода много,много внимателно за да види дали вси4ко е наред,всъщност тя е акушер-гинеколог занимаващсе най-вече с дефекти и болести на плода,което я прави много по-компетентна от останалите гинеколози,та нали нашите бебета са най-важни.А3 горещо тия препоръчвам. Peace

РР. Не смятам 4е е толкова скъпо при нея.Все пак тя е на частна практика.Единственото нещо което ме накара да се замисля е 4е тя води ражданиятаси в частна клиника Свети Лазар а там е скъпичко едно раждане,но кото се замислих реших че ще раждам там при д-р Бранкова.Прецениси сама.Аз от личен опит ти я препоръчвам горещо.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт