Хайде почитатели на турбофолка, преброяване за концерта на Цеца Величкович!

  • 1 901
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 972
Чакам да се похвалите, купихте ли си вече билети по 300 лева за ложите, чух че и шампанско щяло да се лее! Peace Peace Peace



Цеца Величкович ще пее в на стадион Васил Левски

 25/07/06 13:15
Звездата на сръбския фолк Цеца Величкович – Ражнятович ще изнесе концерт на стадион Васил Левски в София на 14 септември.


В първата част на концерта, който се очаква да продължи около 4 часа, ще пее Азис, стана ясно на пресконференция, дадена от промоутърската фирма Pickandmore на 25 юли в сградата ба БТА.

Според организаторите на концерта, това ще бъде последният концерт на Азис в България, който казал, че след това смята да отиде да живее в чужбина.

Самата Величкович е подготвила около 40 песни от своя репертоар, сред които и парчета от новия й албум, “Идеално Лоша”, представен наскоро с концерт в Белград.

Цените на билетите за концерта в София ще бъдат 20 лв. Ще има и билети по 50 лв. за сектор А на стадиона, както и VIP зона с цена от 300 лв., в която са включени паркинг и вечеря.

Величкович ще пристигне в България няколко дни по-рано с двете си деца и ще разгледа страната, като изричното й желание било да разгледа Велико Търново и околностите.

 Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Никой не може да ме убеди, че няма да има и наши хора там! Laughing

# 1
  • Мнения: 2 495
билети по 300 лева за ложите,
Там, съм да Shocked

# 2
  • София
  • Мнения: 3 972
Мдаа, Ивайла Бакалова е решила рязко да навакса за неидването на JLo.... Laughing

# 3
  • Мнения: 7 837
На "В. Левски" не бяха забранени концертите  newsm78 Навремето като слагахме реклами там, ни предупреждаваха, че който стъпи на тревата, ще бъде глобяван  Laughing

# 4
  • Мнения: 6 315
 Shocked На стадиона Васил Левски ли ще бъде наистина?

Трябва да се изнеса от нас на тази дата   ooooh!.

# 5
  • Мнения: 46 486
... Трябва да се изнеса от нас на тази дата   ooooh!.

Тогава ми е рождения ден  Joy

# 6
  • Мнения: 1 895
Shocked На стадиона Васил Левски ли ще бъде наистина?

Трябва да се изнеса от нас на тази дата   ooooh!.

Можем да организираме дружна миграция от квартала Mr. Green На място с по-добра музика Laughing

П.П. Никол, признай си,че заради твоят празник идват - да ти пеят на уше Joy

# 7
  • Мнения: 6 315
Креми, виж по-горе, Никол има рожден ден, ще й идем на гости  Joy.

# 8
  • Мнения: 46 486
Хахаха, не е само заради мен и AnMary има тогава  Joy

# 9
  • Мнения: 1 895
Марго,
опасенията ми са, че рожденничката ще е на първи ред в ложата с шампанско в ръка кълчейки кълки Joy
Други варианти newsm78 Mr. Green

П.П. Никол - шегувка Hug

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдаа, решили сте да спестите значи - съвместен купон Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 114
Това за Азис-сериозно ли?  кои са късметлиите, които ще ощастливи с присъствието си? Накъде се изнася?

Какво означава "турбофолк"?

# 12
  • Мнения: 46 486
Марго,
опасенията ми са, че рожденничката ще е на първи ред в ложата с шампанско в ръка кълчейки кълки Joy ...


 Joy hahaha Там съм  Joy

# 13
  • Мнения: 7 837
Какво означава "турбофолк"?

Турбофолка е като турбосекса - яко дънене и жици  Mr. Green

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако на жици замениш ж с ц ще е по-вярно Joy

Общи условия

Активация на акаунт