И аз ви напускам!

  • 1 335
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 984
Най-смешната псевдо- кърмачка се оттегля. Да припомня - Димана сука само в началото, отби се защото давах кърма със шише (тръгнах веднага на работа)и оттогава само цедях. Цедях, цедях,в офиса и по разни тоалетни, последно по 1 път на ден, по около 200 мл. Във фризера имам около 20 литра. Бебето отказва да пие всичко, освен вода, иска да куса с лъжица и затова прибавям кърма към всичко, манджи, супи, десерти. Не е боледувала до сега, хемоглобина на 6 месеца беше 106, на 1 година 118. От болницата ни изписаха 3180, на 1 година беше 9200....Захранена е на 6 месеца.

Минах през какво ли не, свръхлактация, свръхлактация с пълна липса на рефлекс на потичане, няколко лактационни кризи и като за финал възпалена става на палеца на дясната ръка. Заклевам се, че ако имам второ бебе НИКОГА няма да допусна да се отбие! НИКОГА!

Искам да благодаря на всички, които в продължение на месеци отговаряха на въпросите ми! Вие сте страхотни!

БЛАГОДАРЯ!

мама МИРА и беба ДИМАНА

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
ПоздравяваМ ТЕ ЗА усърдието,търпението и куража!
Браво!  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 243
Дори и на майтап не си казвай, че си най-смешната псевдо-кърмачка. За мен кърменето от цица не е проблем, виж, да изкарам една година само на цедене - това си е геройство. Поздравявам те за упоритостта ти. Иска се огромна всеотдайност да го направиш.

# 3
  • Мнения: 81
Ти си герой.  bouquet Аз вероятно не бих издържала на този режим. #Crazy

# 4
  • Мнения: 352
Поздравления! Бебе Димана си има страхотна мама!

# 5
  • Мнения: 772
благородно ти завиждам  bouquetмоята димана не случи на майка в това отношение Cryуспях да издържа само месец.оттеглих се от бойното поле с възли по ръцете и две разранени , прежулени и насинени гърди  Cryоще веднъж поздравления,отивам да се нарева

# 6
  • Мнения: 3 760
Поздравления!!!
Ти наистина си герой!!!
Искрено ти се възхищавам!   bouquet  Hug  Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 268
Присъединявам се от възхищението и адмирациите на останалите, но да задам и един практичен въпрос : каква помпа използваше през цялото това време? Надявам се възпалинието на ръката да не е следствие от цедене на ръка Crazy

# 8
  • Мнения: 282
Наистина се иска доста любов и упоритост сигурно, за да издържиш това! Поздравявам те!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 984
Присъединявам се от възхищението и адмирациите на останалите, но да задам и един практичен въпрос : каква помпа използваше през цялото това време? Надявам се възпалинието на ръката да не е следствие от цедене на ръка Crazy

Използвах ръчната на Авент, на ръка съм цедила само при запушвания....

Ох, благодаря за милите думи! Много ви благодаря!

# 10
  • Мнения: 7 106
Мира, имаш и моите поздравления, отдавна те харесвам и ти се възхищавам   bouquet !

# 11
  • София
  • Мнения: 3 984
благородно ти завиждам  bouquetмоята димана не случи на майка в това отношение Cryуспях да издържа само месец.оттеглих се от бойното поле с възли по ръцете и две разранени , прежулени и насинени гърди  Cryоще веднъж поздравления,отивам да се нарева

Ох, милата, недей, радвай си се на бебето, всичко ще се нареди!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 984
Мира, имаш и моите поздравления, отдавна те харесвам и ти се възхищавам   bouquet !

 Crazy

# 13
  • Мнения: 4 242
Браво майче, страхотен труд си хвърлила, убедена съм че никак не ти е било лесно, но наистина си заслужава!
 Такава е майчината обич! Heart Eyes Браво още веднъж!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 984
Браво майче, страхотен труд си хвърлила, убедена съм че никак не ти е било лесно, но наистина си заслужава!
 Такава е майчината обич! Heart Eyes Браво още веднъж!  bouquet


Да, оказва се, че майчината обич е нещо много силно, никога не съм предполагала!

Общи условия

Активация на акаунт