Подарък за дете на 1 година?!

  • 5 445
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 809
Здравейте!Трябва да купя подарък за 1-вия рожден ден на детето на моя приятелка.Честно казано направо нямам идея какво да купя?!Имам дете,но то е на 6г.вече и установих,че съм забравила какво е най-подходящо за дете на 1г.Освен това си мисля,че може би е добре да взема нещо,което е за детето,но и в същото време и в полза за майката,т.е дреха или нещо такова.Момичета,ако децата ви са на тази възраст,какво бихте искали за подарят на детето ви?Дали играчка или нещо,което ще има по-дълга и практична употреба?Благодаря!  bouquet

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Дрешки стават универсални са, топки, колички и кукли също стават.
Тези бутала са любима играчка, дъски за рисуване, интелектуалните играчки дето различни форми се пъхат в определената им дупка също стават, евтини са и са подходящи.
Малките колелетата също са подходящи. Плюшени играчки които пеят или издават звуци също стават.

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 12:52 от Tinka79

# 2
  • Мнения: 1 187
Момиченце или момченце е детенцето?

# 3
  • Мнения: 1 809
Момиченце или момченце е детенцето?
Ох да ,пропуснала съм да уточня това.. Rolling Eyes..момченце е..

# 4
  • Мнения: 1 187
Ами можеш да комбинираш - играчка с дрешка. Строителите на тази възраст са занимателни и интересни за децата. Ако подаръка ще е за повече парички можеш да му вземеш от количките крачкомобили (около 20-30 лв са). Дрешка аз лично не предпочитам, защото може да не ми допадне. Имам много такива нови, които само ми заемат място в шкафа без да съм им ги обличала. Също така всякакви видове коли и камиончета ще се харесат на детето. Ако пък и свирят и всетят още по-добре.  Grinning И въпреки всичко всяко дете е с различни интереси.  Wink Ако не ти е неудобно да развалиш изненадата, допитай се до майчето на момченцето да те насочи.  Hug

# 5
  • Мнения: 1 327
най-добре се допитай до майката.. ние например вече събрахме 4 кофички с лопатки и гребла от подаръци...
можеш да и дадеш направо парите в пликче и тя да купи това, от което има нужда....   Wink
но все пак и затова я питай, че разни хора - разни идеали  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт