Електрическа кана-каква?

  • 4 366
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Решихме да си купим електрическа кана и се чудя каква да бъде  newsm78.Всички май са еднакви /имат еднакви функции/ но марката и вместимостта определят цената.В Метро гледахме "Аляска" обаче мъжът ми отказа да купим такава.Вие каква ще ми препоръчате с оптимално отношение качество/цена?Само да уточня,че най-късно тази вечер трябва да се купи!Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 164
И аз имам същия въпрос като теб.Гледам ,че не си получила отговор,но все пак каква кана взе и доволна ли си ? Hug

# 2
  • Мнения: 357
Имаме кана Мулинекс и работи без проблем вече 6 години, тогава беше почти 100 лв, сега не знам колко са. Миналата година купихме на баба ми и свекърва ми от Метро някакви за по 15 лева и двете три пъти ходиха на ремонт докато бяха в гаранция, а миналия месец едната окончателно изгоря. За пореден път се убедих , че по-добре човек да дава повече пари за такива работи.

# 3
  • Мнения: 245
Имаме кана Мулинекс и работи без проблем вече 6 години, тогава беше почти 100 лв, сега не знам колко са. Миналата година купихме на баба ми и свекърва ми от Метро някакви за по 15 лева и двете три пъти ходиха на ремонт докато бяха в гаранция, а миналия месец едната окончателно изгоря. За пореден път се убедих , че по-добре човек да дава повече пари за такива работи.

Аз също мисля така, купете си нещо малко по-скъпо, но по-качествено.
Аляска и др. подобни до 15 лв. не може да са хубави.
Solac, Moulinex, Tefal - от тези марки си изберете.

# 4
  • Мнения: 8 917
На майка ми купихме Филипс. Това, което бех те посъветвала да гледаш в една кана е:
- мощността - ясно е, че колкото по-мощна толкова по-добре, защото по-бързо ще топли водата;
- нагреватела да е плосък - по-удобно е чистенето;
- индикатор за включена кана - като удобство е добре;
- индикатор за нивото на водата - да не се чудиш колко ли си я напълнила и да се опитваш да разбереш по нивото отвътре;
- самоизключваща да бъде - тогава няма да я мислиш, ако имаш работа, тя ще се изключи сама.
За това се сетих - успешно пазаруване Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние имаме ето такава:
 http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=823646&cat=31&f=3659
Доволна съм, знам че като я купувахме ни я препорачаха, защото имала въглен вътре ама вече не помня какво му е задачата на тоя въглен  Embarassed

# 6
  • Мнения: 164
Ами въглена предполагам филтрира .И аз за филипс мисля  newsm78- за сега харесах ето тази
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=80&products_id=3036

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Решихме да си купим електрическа кана и се чудя каква да бъде  newsm78.Всички май са еднакви /имат еднакви функции/ но марката и вместимостта определят цената.В Метро гледахме "Аляска" обаче мъжът ми отказа да купим такава.Вие каква ще ми препоръчате с оптимално отношение качество/цена?Само да уточня,че най-късно тази вечер трябва да се купи!Благодаря!  bouquet
ами, аз за офиса купих преди две години точно такава- Аляска, пак от Метро! Спрях се на нея, защото беше най-евтината от всички други! Ако ти кажа, че направо сме й взели акъла и й няма нищо за толкова време здрава експлоатация! Много съм доволна, като се има впредвид колко народ я ползва! (а знаеш, че когато нещо не е твое, то не се пази много много)! Затова сега за бебка пак отидох и купих от възможно най-евтините-марката е OPTi. (към 18 лв. с ДДС, нещо от този род беше цената). Искам да подчертая, че парите в случая, а и не само в него, изобщо не са проблем за мен. И изобще не съжалявам за избора си! Ако сега трябваше да купувам кана, пак щях да взема същата!
Успех в покупката!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт