Има ли майки планинарки?

  • 1 057
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Има ли майки които да ходят на екскурзионно летуване? Как реагират вашите деца когато ви няма 10 дни?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 819
Още не съм ходила откакто имам дете, но смятам средата на август да я оставя за 5-6 дни и да направим малък поход из Пирин. После ще докладвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 724
Ходя с детето. Синът ми беше на 4 години, когато изкачихме заедно Вихрен!Е, баща му го поноси, но само последните 10тина минути, и то защото заваля. Тръгнахме в 9,30, върнахме се в 17 ч, с много почивки.Всички по пътя го хвалеха, че е много смел и силен и детето не вървеше, ами направо летеше...Някак си ние повече се уморихме.
Преди това бяхме ходили на Мальовица, беше на 3 г., но не се качихме до върха, и го носехме доста повече..

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Ходиме с него. Беше на три месеца, като го качихме на Мальовица. Проблемът го решихме с раница- самар. Така детето си е винаги с нас и когато се умори баща му го носи. По същия начин караме ски. От осеммесечен е нагърба на баща си по пистите. Струва ми се много егоистично ние да се наслаждаваме на природата и чистия въздух, а детето да остане в София да диша дима от цигарите на баба си. Походите му се отразяват много добре, а и нали все пак трябва да го възпитаме в любов към природата?Предпочитам да си водя детето с мен сред природа, вместо да се чудя дали ще му липсвам докато ме няма.

# 4
  • Мнения: 510
И ние като вас мами  Hug , с тази разлика ,че моето е вече "планински отгледано" почти 7 годишно девойче, което ако може не би се връщало в София, иска само на море през лятото и на планина през зимата  Mr. Green Не боледува въобще, да ми е жива и здрава  Peace

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Временно съм спряла планинарстването. Ще поизчакам да поотрасне

# 6
През юли бяхме с двете деца в Рила (Искрена 5г., Георги ще стне скоро на 4г). Много им хареса!
Ходихме до гроба на Иван Рилски и до Рибни езера.
За нас също беше удоволствие, макар че се чудехме дали да ги оставим при баба им.
Георги беше на 3м. когато го качихме на Студенец. Кърмех го между няколко спускания:)
Искрена вече взе първите си уроци със ски учител.
Наистина е по-добре децата да се наслаждават заедно с нас на природата!

# 7
  • Мнения: 460
До сега навсякъде сме заедно. Роско беше на 7 месеца когато се качихме с него на х. Мечит през зимата, изкарахме си чудесно. В интерес на истината много сме намалили ходенията откакто се появиха мъниците. Това лято ще сме на палатки с приятели и ще правим малки походи. Искам отново да направя Ком- Емине, но да видим кога, за сега малки походчета, с много спиране за камъни, пръчки и прочее. Важното е всички да се забавляваме Hug

Общи условия

Активация на акаунт